АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 3°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 4°C
Ужгород: 6°C
Луцк: 3°C
Ровно: 2°C

Уряд затвердив стипендії: кому і скільки

Уряд затвердив стипендії: кому і скільки
Уряд затвердив стипендії: кому і скільки

Затверджено порядок використання Міністерством соціальної політики засобів, передбачених у державному бюджеті для виплати соцстипендій студентам  вищих навчальних закладів

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Про це йдеться в постанові уряду №1045 від 28 грудня.

Чинність цього порядку не поширюється на курсантів вищих навчальних закладів Збройних сил, інших утворених відповідно до законів військових формувань, правоохоронних органів, органів цивільного захисту.

Соцстипендія призначається на весь період навчання, починаючи з місяця звернення за її здійсненням і виплачується щомісяця:

– студентам вишів 1-2 рівня акредитації, які мають право на призначення соціальних стипендій – 750 гривень; студентам вищих навчальних закладів 3-4 рівня акредитації – 1000 гривень;

– студентам вищих навчальних закладів 1-4 рівня акредитації із дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,

– студентам, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків – 2000 гривень.

Також Кабмін встановив, що виши з 1 січня 2017 року призначають соцстипендії студентам. Для студентів, які звернуться в період з січня по березень 2017 року за наданням соцстипендій, зазначені стипендії призначаються з 1 січня 2017 року.

Призначення соцстипендій студентам комунальних вишів, які виплачуються коштом місцевих бюджетів, здійснюється з урахуванням категорій одержувачів соцстипендій і їхніх розмірів.

Структурним підрозділам з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій, виконавчих органів міських і районних у місті рад повинні забезпечити перерахування коштів вишам для виплати соцстипендій студентам до 1 вересня 2017 року.


Теги статьи: Бюджет 2017Стипендии

Дата и время 01 января 2017 г., 15:41     Просмотры Просмотров: 1669
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.052896