АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -8°C
Днепр: -6°C
Одесса: -4°C
Чернигов: -7°C
Сумы: -8°C
Львов: -2°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -3°C
Ровно: -4°C

У Гройсмана перевірять Херсонський морпорт

У Гройсмана перевірять Херсонський морпорт
У Гройсмана перевірять Херсонський морпорт

З 10 січня 2017 року вже підписаний наказ на перевірку Херсонського морського порту

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

З 10 січня 2017 року Міністерство інфраструктури розпочне перевірку Херсонського морського порту. Перевірка здійснюватиметься в рамках аудиту підвідомчих Мінінфраструктури підприємств, який розпочався у 2016 році.

Про це в інтерв’ю «Голос Столицы» розповів заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

«На жаль, не всі порти ми змогли охопити у 2016 році, і найближчим часом, з 10 січня 2017 року вже підписаний наказ на перевірку Херсонського морського порту, який також будуть перевіряти», - зазначив він.

За його словами, аудиторське управління проводить аудит ефективності використання коштів, проводить фінансовий аудит. Антикорупційне управління проводить перевірки, що стосуються перевищення службових повноважень, зловживання службовим становищем, в тому числі, також перевірки, пов’язані з використанням коштів.

«Це можуть бути як і перехресні перевірки, так і спільні перевірки», - уточнив Лавренюк.
За його словами, перевірками вже виявлені зловживання в Бердянському порту.

«В керівника Бердянського порту явно не все в порядку із законом, а результати перевірки це показали, і ми вже маємо результат - порушено кримінальне провадження СБУ», - заявив заступник міністра.

Також, за його словами, аналогічна ситуація виявлена в Миколаївському порту.

«Перевірка працює об’єктивно, і ми хочемо як керівництво міністерства зрозуміти, що відбувається в порту, чому колосальні ділянки землі передані за договором сервітуту, а не за договором оренди, чому держава недоотримує коштів, чому власники тих підприємств, які мають в орендах в договорах сервітуту по всій території порту, всі афільовані до однієї особи», - зазначив Лавренюк.

Також, за словами урядовця, в 2016 році працівниками СБУ в співпраці з антикорупційним управлінням Мінінфраструктури було викрито в корупції керівника Адміністрації морських портів, якому оголошено підозру. Крім того, у 2016 році був викритий керівник управління митного оформлення за розкрадання п’яти мільйонів гривень, матеріали направлені в суд, а самому керівнику оголошено підозру.


Теги статьи: Херсонский морской торговый портПроверки

Дата и время 02 января 2017 г., 12:08     Просмотры Просмотров: 917
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.06483