АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -5°C
Днепр: -6°C
Одесса: -4°C
Чернигов: -6°C
Сумы: -3°C
Львов: -9°C
Ужгород: -5°C
Луцк: -8°C
Ровно: -9°C

Стало відомо, які зміни в Податковому кодексі України вступили в зміну з 1 січня

Стало відомо, які зміни в Податковому кодексі України вступили в зміну з 1 січня
Стало відомо, які зміни в Податковому кодексі України вступили в зміну з 1 січня

З початку нового року на зміну податковій міліції створять новий орган - фінансову поліцію.

З неділі 1 січня, в силу вступили зміни в Податковому кодексі України (щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні), якими передбачена ліквідація податкової міліції та створення в Україні нового органу - фінансової поліції. Про це йдеться на сайті NBNews, зазначає портал «Антикор»

Діяльність нового органу - Фінансової поліції буде регламентуватися окремим законом.

Нагадаємо, в ніч з 20 на 21 грудня Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект про спрощення Податкового кодексу України (щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні). Очікується, що цей законопроект буде сприяти спрощенню умов для ведення бізнесу.

У пояснювальній записці до законопроекту прописано, що дана ініціатива спрямована на поліпшення інвестиційного клімату в Україні за рахунок спрощення податкової системи, підвищення прозорості та якості адміністрування податків, ліквідації поширених схем ухилення від оподаткування, усунення неузгодженостей.

Таке спрощення податкової системи, а також підвищення прозорості та якості адміністрування податків має створити сприятливі умови для залучення інвестицій, ліквідації поширених схем ухилення від оподаткування, що дозволить збільшити доходи як державного, так і місцевих бюджетів.

"У зв’язку з прийняттям цього закону податкові інспекції на рівні районів перетворяться з контрольних та перевіряючих органів на консультативні. Це дуже важливо. Саме такою ми повинні бачити податкову інспекцію, коли підприємець туди звертається і отримує консультації. Більше немає ніяких "маски-шоу", ніяких корупційних схем", - підкреслив президент після підписання цього закону 31 грудня.

Петро Порошенко висловив впевненість, що швидка імплементація цього Закону значно поліпшить інвестиційний клімат в державі. Президент також зазначив, що відтепер контрольні функції податкової інспекції залишаються на обласному рівні.

"Це означає значне підвищення рівня компетентності та професіоналізму. До речі, це також значно скоротить кількість перевірок контролюючими та перевіряючими органами", - зазначив він.

Глава держави також наголосив, що законом звільняються на три роки від будь-яких перевірок новостворені підприємства, якщо вони мають оборот менше 3 млн грн.


Теги статьи: Финансовая полицияНалоговый кодексНалоговая

Дата и время 02 января 2017 г., 19:34     Просмотры Просмотров: 2571
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Прикручивали ли вы газ согласно флешмоба «#прикрути»?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.072296