АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -8°C
Харьков: -15°C
Днепр: -8°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -11°C
Сумы: -15°C
Львов: -8°C
Ужгород: -3°C
Луцк: -8°C
Ровно: -8°C

"Плюсам" не продлевают лицензию из-за нежелания письменно "сдать" Коломойского

"Плюсам" не продлевают лицензию из-за нежелания письменно "сдать" Коломойского
"Плюсам" не продлевают лицензию из-за нежелания письменно "сдать" Коломойского

Телеканал «1+1» досі не отримав бланка продовженої ліцензії на аналогове ефірне мовлення обсягом 15 годин на добу на мережі передавачів колишнього УТ-2.

Про це «Детектору медіа» повідомили голова Нацради Юрій Артеменко і заступниця голови Нацради Уляна Фещук. Також про це йшлося в сюжеті ТСН за 3 січня.

ТСН повідомив, що 3 січня «генеральний директор «1+1» Олександр Ткаченко вчергове привіз до Нацради документи, яких вимагали чиновники. Але попри обіцянки голови Нацради Юрія Артеменка, обміну цього документа на бланк ліцензії не відбулось».

За словами Юрія Артеменка, Олександр Ткаченко приїжджав до Нацради і 3, і 4 січня – показував лист, що бенефіціаром каналу «1+1» є Ігор Коломойський. Але не зареєстрував цей лист офіційно через канцелярію Нацради.

Уляна Фещук нагадала, що перед Новим роком Нацрада надіслала «1+1» письмовий запит, у якому попросила телеканал надати письмове підтвердження того, що його кінцевим бенефіціарним власником залишається Ігор Коломойський, а також надати копії документів, які це підтверджують. За її словами, у відповідь того ж дня «1+1» повідомив, що відправив запити щодо таких документів.

«Сьогодні Олександр Ткаченко приніс і показав нам лист-підтвердження, що станом на момент продовження ліцензії кінцевим бенефіціарним власником каналу є Ігор Коломойський. Ми попросили його зареєструвати цей лист через канцелярію – він поїхав радитися з юристами», - повідомила пані Фещук.

Наразі пані Фещук не уточнює, чи буде Нацраді для видачі бланка ліцензії достатньо зареєстрованого в канцелярії листа-підтвердження, чи регулятор буде чекати від «1+1» копій документів, які підтверджують вирішальний вплив Ігоря Коломойського на канал. «Закон визначає, що протягом 10 днів з моменту оплати ліцензійного збору ми маємо надати бланк ліцензії. Ми побачили проплату ліцензійного збору 26 грудня, тому до 6 січня ми чекаємо відповіді на наш запит», - сказала пані Фещук.

«Детектор медіа» також звернувся із запитаннями до телеканалу «1+1» та чекає на відповідь.

Нагадаємо, 29 грудня 2016 року в «1+1» завершився строк дії ліцензії на аналогове мовлення обсягом 15 годин на добу на мережі передавачів колишнього УТ-2. 15 грудня Нацрада ухвалила рішення переоформити і продовжити цю ліцензію «1+1». Згідно із законом продовжена ліцензія видається не раніше останнього дня строку дії старої ліцензії.

У ніч на 29 грудня телеканал «1+1» оприлюднив звернення до президента, голови Верховної Ради, прем’єр-міністра зі звинуваченням Нацради у спробі позбавити канал ліцензії нібито за вказівкою Адміністрації Президента. Керівництво «1+1» стверджує, що має інформацію про намагання скасувати рішення Нацради і здійснити «рейдерське захоплення» каналу. Також у заяві йдеться про загрозу «призначення якогось нового стороннього керівництва каналу».

Голова Нацради Юрій Артеменко в коментарі «Детектору медіа» пояснив, що у зв’язку з націоналізацією «Приватбанку» Нацрада після ухвалення рішення про продовження ліцензії запитала в каналу «1+1» оновлені дані про кінцевих бенефіціарів. Тимчасом як канал вимагав чимшвидше видати йому бланк продовженої ліцензії. У Нацраді вважали, що мають видати «1+1» бланк ліцензії протягом 30 днів з моменту сплати каналом ліцензійного збору – тобто до 23 січня.

Реагуючи на коментар пана Артеменка, генеральний директор групи «1+1 медіа» і телеканалу «1+1» Олександр Ткаченко заявив, що канал «1+1» не є активом «Приватбанку», у телекомпанії немає ані кредитів, ані боргових зобов’язань перед банком. На його думку, «коментар пана Артеменка підтверджує, що у держави є інтерес до активів каналу “1+1”».

Згодом Нацрада на своєму сайті повідомила, що «1+1» має отримати бланк продовженої ліцензії не пізніше ніж 6 січня 2017 року.

Реагуючи на заяву «1+1» про нібито спробу позбавити його ліцензії, Адміністрація Президента України висловила сподівання, що «1+1» виконає вимоги закону щодо кінцевих бенефіціарів.

29 грудня Нацрада надіслала до «1+1» письмовий запит з проханням надати підтвердження того, що кінцевим бенефіціаром ТОВ «Телерадіокомпанія “Студія 1+1”» залишається Ігор Коломойський. 30 грудня телеканал отримав цей лист кур’єрською доставкою.


Теги статьи: Коломойский1+1

Дата и время 04 января 2017 г., 22:20     Просмотры Просмотров: 1896
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

"Тупое позорище": чем разозлила новая героиня "Міняю жінку"
По делу «Приватбанка» допросили Авакова, Гройсмана, Ложкина и Яценюка
Встреча Луценко с Коломойским в Европе: выяснились новые детали

Депутаты хотят забрать у Коломойского аэропорт в Ивано-Франковске
«Цена государства» со скидкой для Коломойского
ПриватБанк был только началом: Коломойский может лишиться еще одного бизнеса

Коломойский лучше всех ругается и унижает людей: это признала даже книга рекордов Гиннесса
Коломойский выдвинул своего кандидата в президенты
Игорь Кононенко: путь от комсорга до смотрящего от Порошенко

Навіяло вчорашньою аномальною активністю інтернет-війська в коментарях, - журналіст
Виталий Кулик: «Есть девушки, которые могут написать не одну книгу о Ахметове, Фирташе, Коломойском»
Рожкова запевняє, що "список НБУ" щодо працівників "1+1" уперше побачила в Інтернеті та назвала документ "чернеткою"

Комментарии:

comments powered by Disqus
23 февраля 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Имеют ли право Порошенко и Луценко тратить миллионы на отдых?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.072637