АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -3°C
Харьков: -3°C
Днепр: 0°C
Одесса: 1°C
Чернигов: -2°C
Сумы: -4°C
Львов: -2°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -3°C
Ровно: -3°C

Власники «Глобуса» звернулись до Портнова через Financial Times

Власники «Глобуса» звернулись до Портнова через Financial Times
Власники «Глобуса» звернулись до Портнова через Financial Times

25 жовтня газета Financial Times опублікувала лист, адресований Раднику президента України Андрію Портнову керівництвом люксембурзької компанії Eastern Beverage Company Limited, передає УНН.

Компанія звернулася до Портнова як провідного спеціаліста, надає консультацію уряд з взаємодії з Європейською Радою в рамках підготовки до підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом у листопаді.

Ключовою умовою вступу України до Європейського Союзу, на думку керівництва EBC, є поліпшення прав інвесторів. Однак, зараз на думку західних бізнесменів, права інвесторів в Україні часто порушуються зловмисниками, які реалізують свої незаконні наміри через сумнівні рішення суду.

Як приклад інвестори називають недавню спробу рейдерського захоплення торгового центру в Києві, який належить іноземному власнику. І вказують на публічне втручання Андрія Портнова, в результаті якого цей конфлікт ефективно вирішився, що стало важливою подією у спробі зміни інвестиційного клімату в Україні.

Однак керівництво Eastern Beverage Company Limited зазначило, що їх українська дочірня компанія КВК ("Кримська горілчана компанія") досі протистоїть подібним атакам. Незважаючи на те, що компанія перебуває під пильним наглядом дипломатичної спільноти і нещодавно реформованої "Міжвідомчої комісії з питань протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств" - рейдерські атаки на "КВК " тривають з викликає занепокоєння активністю і явним відчуттям безкарності.

"Очевидно, що поки такі дії мають місце, Україні буде все тяжче боротися за можливість реалізувати свій потенціал як Європейського партнера", - підбивають підсумки керівники Eastern Beverage Company Limited, і публічно просять Андрія Портнова посилити участь у викоріненні випадків рейдерства. "Ваше недавнє втручання, пане Портнов, показало, як багато може бути досягнуто менш ніж за місяць за підтримки і рішучості вищих посадових осіб держави. Ми твердо переконані, що під Вашим керівництвом може повернутися довіра інвесторів, що сприятиме реалізації заявленої в українському уряді мети щодо збільшення іноземних інвестицій в країну", - заявляють керівники Eastern Beverage Company SA у зверненні до Портнова на сторінках Financial Times.

Довідка:

Financial Times - ділова газета, видається англійською мовою в 24 містах світу загальним накладом до 360 тис. примірників. Штаб-квартира головної редакції перебуває у Лондоні. Належить медійному холдингу Pearson PLC і спеціалізується на публікації та аналізі новин зі світу фінансів та бізнесу.

Eastern Beverage Company S.A. (Люксембург) заснована британським бізнесменом Нілом Смітом - відомим в інвестиційних колах фінансистом, магістром Кембриджського університету.

УНН


Теги статьи: ПортновТЦ Глобус

Дата и время 28 октября 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 2068
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.055509