АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Олійник нагнув Вінницьку область під Порошенка

Олійник нагнув Вінницьку область під Порошенка
Олійник нагнув Вінницьку область під Порошенка

Вінницький губернатор Анатолій Олійник розпочав на своїй посаді доволі жваво. Коли вляглись майданні пристрасті, він одразу зареєстрував профіль у соціальній мережі «Фейсбук»де ділився з вінничанами своїми думками, поглядами і надавав відповіді журналістам.

Олійник їздив по районах, ініціював різноманітні заходи та починання, активно допомагав воякам АТО, пораненим та біженцям, чим, в принципі, і забезпечив собі те, що його першим з когорти «в.о.» очільників регіонів призначили на цю посаду офіційно. Але після цього «народного» губернатора» немов розвернуло на всі 180 градусів. Олійник зі шпальт місцевої преси та Інтернету елементарно зник. Причина у тому, що він отримав чіткі вказівки з самого верху вітчизняної владної піраміди, а саме: Олійник має забезпечити перемогу команди Порошенка на Вінниччині будь-якою ціною.

А зробити це без використання адміністративного ресурсу та випробуваного роками методу «ламання через коліно», який здобув власної довершеності у часи правління Януковича, неможливо.

Ось і почалися нескінченні «апаратні наради» та «кущові семінари» на районному рівні. Наради – цілком закриті. Так, вже пройшло дві таких наради: одна в Томашполі, де були присутні декілька голів РДА, друга в Козятині, де теж було до п’яти голів районів. Скоріш за все, протягом тижня будемо читати про ще декілька таких зборів. Для журналістів та громадськості повідомляли, що на них, мовляв, йдеться про питання оборони області та недопущення провокацій, а тому у відкритому доступі предмет обговорення з’явитися не повинен. Насправді ж, все було значно банальніше – Олійник згадував і використовував ті слова «переконання», якими потрібно було зробити результат для Порошенка. І тепер всі розмови з підлеглими Олійник проводить в жорсткій та ультимативній формі. Або – або.

Для маскування своєї діяльності Олійник навіть виступив із заявою, що, мовляв, «влада до усіх кандидатів ставиться однаково рівно, і не допустить тиску, адмінресурсу, фальсифікацій» та таке інше. Але ж коли з’являються подібні заяви? Тільки коли насправді треба відволікти увагу від дій владної вертикалі, яка закручує гайки по всій області під вибори.

До підлеглих Олійник доніс, скільки відсотків вони мають забезпечити у межах певних округів та дільниць, назвав прізвища кандидатів, перемога яких уже не ставиться під сумнів. Особливо це стосується 12 округу, де балотується син Порошенка. Там Олійник особливо прискіпливий до результату. І хоч це формально округ міста, а не області, Олійник на повну відпрацьовує там всі можливі методи, не гребуючи нічим. Або результат, або в іншому випадку – звільнення (у кращому випадку) та притягнення до відповідальності (у гіршому).

Аби показати всю серйозність своїх намірів і свою силу, губернатор вже підписав подання на звільнення тих непокірних керівників РДА, які продовжували наполягати на відмові від фаворитизму на виборах. Подання це знайшло в Адміністрації Президента повну і беззастережну підтримку. Звільняти, у першу чергу, збираються тих, хто пройшов за квотами «Батьківщини» і тих, хто на президентських виборах відкрито підтримав Юлію Тимошенко, а сьогодні уже бере активну участь у виборах, допомагаючи своїм однопартійцям повернутися до влади.

Саме такі губернатори, як Олійник і є основною проблемою української політики, що усі сподівання на зміни наразі так і залишилися сподіваннями. Ці вовки в овечих шкурах, що тільки ззовні здаються тихими та мирними, а насправді ламають хребти всім, хто стане перед ними, ще довго залишатимуться гнітом вітчизняної політики. Але на будь-яку силу є протидія!

Тарасова правда


Теги статьи: ВинницаОлийнык

Дата и время 24 сентября 2014 г., 23:09     Просмотры Просмотров: 2267
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Алексей Кудрявцев и Максим Мартынюк – коррупционная тень Владимира Гройсмана (Часть 1)
Похищенного 19-летнего бармена пытали в гараже и требовали выкуп
В Виннице активисты очень мирно сорвали проведение пророссийской акции – видео

В Виннице свернули пророссийский марш
Акция «Победили Гитлера – победим и Путина» провалила шествие «Никто не забыт, ничто не забыто»
Поэта Бориса Олийныка похоронили на Байковом кладбище

В Виннице люди в масках с криками "Комуняку на гілляку" напали на участников митинга
В винницком горсовете подрались две женщины-депутата
Журналист: Может быть, в Виннице нашли брильянты? Или под домом Порошенко найдена нефть?

Владимир Гройсман: тендеры для родственников и невыполненные обещания премьера
Сдаст ли Роман Насиров «серого кардинала» таможни Геннадия Романенко из Винницы
СМИ: В Виннице в штабе командования ВВС застрелился майор

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как вы относитесь к блокировке российских соцсетей?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте