АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Ігор Луценко: Деканоїдзе свідомо працювала ширмою Авакова

Ігор Луценко: Деканоїдзе свідомо працювала ширмою Авакова
Ігор Луценко: Деканоїдзе свідомо працювала ширмою Авакова

«Деканоідзе вважає, що влада використала її як ширму». Бідна наївна дівчинка, вона тільки зараз, за кілька місяців, ЗНЕНАЦЬКА виявила, що її використовували як ширму!

Цікаво, а хто їй заважав блокувати призначення усіх, хто зараз керує поліцією? Хто заважав звільнити «беркутів» за результатами службової перевірки, результати якої пролежали у Деканоїдзе півроку – аж до того моменту, коли, за законом, їх уже звільняти не мали права?

Хто, хай йому грець, перешкоджав опублікувати усі результати атестації?! Щоби суспільство, яке утримує поліцейських своїм коштом, знало, хто пройшов, а хто не пройшов атестацію, і могло резонно питати, як так сталося, що забраковані атестаційними комісіями персонажі досі вершать людські долі, перебуваючи на посадах?

Хто, власне, заважав їй виконати інші 1000 і одну обіцянку, котрі вона давала публічно і не публічно активістам, щоб здаватися «своєю»?

Відхід Деканоїдзе – велика проблема для Авакова. Рік вона захищала його від нападок громадськості, попри корупцію в його міністерстві, попри його незаконне втручання у дії поліції, попри його відверте покровительство «Беркуту». Тепер інтелігентної маски, під якою ховалося брутальне «бебебе» Авакова, вже немає.

Деканоїдзе була ширмою, але працювала вона ширмою СВІДОМО. А який сенс їй було ризикувати, йти на конфронтацію, відстоювати принципи?
Вона ж тут ненадовго.
***
Сподіваюся, це буде належним уроком для українців. Милі обличчя, закордонні прізвища та великі бюджети від іноземних посольств не можуть замінити волю до змін та професіоналізм.

Україну мають реформувати громадяни України. З максимальною допомогою іноземних радників та консультантів, але відповідальність має лежати на тих, хто непохитно впевнений, що його діти будуть жити тут.

Справжнє Майбутнє, справедливе і розумне, не можна побудувати найнятими за гроші «ландскнехтами». Боротьба за Вітчизну може бути успішною лише тоді, коли за Вітчизну воюють її громадяни. Це – історичний закон, підтверджений багатократно.
Будемо воювати.
***
Нагадаю, я був співавтором закону, який мусив лягти у основу творення нової поліції. Натомість його, з грубими порушеннями регламенту, проігнорували. Отак порушення регламенту Ради виливається у розвал правоохоронної системи.

Igor Lutsenko


Теги статьи: Аваков АрсенДеканоидзе ХатияИгорь Луценко

Дата и время 11 января 2017 г., 09:31     Просмотры Просмотров: 931
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Аваков мог отдавать незаконные приказы лично – Деканоидзе
"Предохранители". Обзор происходящего в угольной отрасли Украины
В Мелитополе в ходе спецоперации задержали 25 приверженцев "русского мира" - Аваков

Советник Авакова засветился на дорогом курорте: названа стоимость номера
"Мені теж треба було загинути?" Новий радник Авакова "закрив рот" матерям бійців АТО
Лидер "Уличного фронта" может сесть на пять лет за нападение на полицейского

Аваков возмущен использованием слова "полиция" некими группировками
Аваков превратил Нацполицию в уличную группировку
Влащенко: Мне кажется, нам пора заканчивать с чиновниками-иностранцами

Деканоидзе – беспринципный человек с двойными стандартами
Друзья. Братки революционерами были, а Нестор на антимайдан титушню подвозил. Только об этой дружбе надо было сообщить на Майдане, – Богуцкая
В город на границе с Румынией вводят Нацгвардию

Комментарии:

comments powered by Disqus
26 июня 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как вы относитесь к блокировке российских соцсетей?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте