Колишніх українських військових у Криму масово відправляють служити на Далекий Схід

Колишніх українських військових у Криму масово відправляють служити на Далекий Схід
Колишніх українських військових у Криму масово відправляють служити на Далекий Схід

Колишніх українських військовослужбовців, які зрадили свою країну і порушили українську присягу, перейшовши на бік російських окупантів, більше в Криму служити не будуть...

Про таку новину з обуренням повідомляють самі колишні «українці» на своїх сторінках в соцмережах, передає «Преса України».

Вони повідомляють, що їм командування російської армії вже висунуло негласний ультиматум: або звільнення в запас, або служба в далекосхідному військовому окрузі.

Причина цього одна - у всіх зрадників України у військових особистих справах є досить банальний запис - «схильний до зради».

Зрадники своєї колишньої країни пишуть про це з деякою образою, вважаючи, що їх... зрадили! 

Вся справа в тому, що панам військовим кінцевим пунктом служби оголошено Далекий Схід з комфортним, сонячним Владивостоком, а кому не пощастить - населених пунктів достатньо, щоб розмістити всіх. 

Керівництво росармії вважає, що і цього недостатньо, щоб провчити зрадників України: їх не збираються розміщувати щільними групами, а будуть розкидати точково, щоб виключити «нестатутні» відносини у своєму вузькому колі.

Владивосток - варіант виключно для офіцерського складу (і то, без хабара напевно що, не обійдеться).

Багато зрадників відкрито визнавали, що відмовилися далі служити за ВСУ, бо не стільки відчували ніжні почуття до Росії, скільки не хотіли покидати насиджені місця і їхати з Криму. 

Ну, що ж, протрималися на півроку довше інших, а тепер варіант світить кращий за ВЧ в жидо-Одесі або бандеро-Львові. 

Червоної ікорочки наїдяться тепер з Японського моря!

http://uapress.info/

Дата и время 25 сентября 2014 г., 19:02     Просмотры Просмотров: 2170