АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -3°C
Харьков: -14°C
Днепр: -7°C
Одесса: -5°C
Чернигов: -3°C
Сумы: -10°C
Львов: -4°C
Ужгород: -3°C
Луцк: -3°C
Ровно: -2°C

Озброївшись бандерівськими гаслами екс-регіонал не побоявся йти в народні депутати на Івано-Франківщині

Озброївшись бандерівськими гаслами екс-регіонал не побоявся йти в народні депутати на Івано-Франківщині
Озброївшись бандерівськими гаслами екс-регіонал не побоявся йти в народні депутати на Івано-Франківщині
Висунення Ярослава Шинкарука не стало несподіванкою для більшості мешканців Косівщини та Верховинщини.

Нашим кореспондентам вдалось дізнатись, що Ярослав Шинкарук хотів висувати свою кандидатуру ще на парламентських виборах 2012 року. Проте, по округу №89 тоді балотувався головний регіонал Прикарпаття Василь Чуднов.

В окрузі №89 вчора зареєстровано всього два кандидати в народні депутати України. Один із них - екс-регіонал, голова Косівської РДА з 2008 по 2013 роки Ярослав Іванович Шинкарук, який зумів покерувати Косівським районом за президенства Віктора Ющенка та Віктора Януковича.

Незважаючи на досить дружні відносини Ярослава Шинкарука та Михайла Вишиванка, а саме останній тоді як голова Івано-Франківської ОДА очолював виборчий штаб Партії Регіонів на Прикарпатті (звісно не офіційно), посунути керівника ПР Чуднова вони звісно не могли.

Проте тепер, коли шеф (Вишиванюк) йому вже не указ, Ярослав Шинкарук вирішив випробувати свої шанси в боротьбі за депутатський мандат. До речі, щодо шансів, то вони в нього досить таки пристойні.

За соціологічними даними, якими на засадах конфіденційності поділився з нашим кореспондентом один із працівників штабу одного із кандидатів, який буде балотуватися в цьому окрузі, головний двобій за перемогу проходитиме між Василем Гладієм (ВО «Батьківщина»), Юрієм Солов’єм (партія «Блок Петра Порошенка») та самовисуванцем Ярославом Шинкаруком.

Своє регіоналівське минуле Ярослав Іванович вирішив компенсувати бандерівськими гаслами, з яких і сформована його передвиборча програма. З нами «Бог і Україна» та «Нація понад усе» - ось головні гасла, з якими йде у вибори Ярослав Шинкарук та збирається агітувати за себе на Гуцульщині та Покутті.

 http://www.blitz.if.ua/


Теги статьи: Шинкарук Ярослав

Дата и время 28 сентября 2014 г., 14:10     Просмотры Просмотров: 3083
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
23 февраля 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.055518