АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -11°C
Харьков: -11°C
Днепр: -9°C
Одесса: -9°C
Чернигов: -11°C
Сумы: -11°C
Львов: -8°C
Ужгород: -4°C
Луцк: -10°C
Ровно: -10°C

Андрій Деркач називає прем’єр-міністра "Сєня" і хвалиться людям, що не голосував за ратифікацію Договору про Асоціацію з ЄС

Андрій Деркач називає прем’єр-міністра "Сєня" і хвалиться людям, що не голосував за ратифікацію Договору про Асоціацію з ЄС
Андрій Деркач називає прем’єр-міністра "Сєня" і хвалиться людям, що не голосував за ратифікацію Договору про Асоціацію з ЄС

29 вересня 2014 року відбулась зустріч кандидата в народні депутати Андрія Деркача з мешканцями села Полошки Глухівського району в межах 159 виборчого округу, що на Сумщині.

У зустрічі взяли участь голова Глухівської райдержадміністрації Олексій Ткаченко, Полошківський сільський голова Світлана Семерняк, директор сільськогосподарського підприємства ТОВ "Велетень" Надія Вайло та інші.

Зустріч відбувалася з 12.00 до 14.00 в сільському Будинку культури. Цим самим було порушено ч.1 ст. 74 Закону України "Про вибори народних депутатів України". Законом забороняється участь у передвиборній агітації органам виконавчої влади та місцевого самоврядування, зокрема у робочий час їх посадовим і службовим особам.

Запрошення на зустріч з кандидатом отримували особисто працівники бюджетної сфери, зокрема вчителі місцевої школи, соціальні працівники тощо. 

У своєму виступі по суті кандидат в народні депутати, якого неформально підтримує президент Петро Порошенко активно критикував уряд, фамільярно відгукувався про Прем’єр-міністра, називаючи його "Сєня", що дуже не сподобалося присутнім полошківцям. Також критикував міського голову Києва Віталія Кличка. Особливо наголосив на тому, що не голосував за ратифікацію Договору про Асоціацію з ЄС. Відмітив нашу залежність від РФ в економічному плані тощо.

На завершення делегація відвідала місцеву церкву УПЦ МП, де кандидат, зі слів очевидців, пожертвував 3 тис. грн. Потім гості попрямували на аналогічну зустріч в с. Шевченкове.

Це вже не перша подібна зустріч діючого нардепа з сільськими жителями. Протягом вересня Андрій Деркач відвідував села Кролевецького, Путивльського та С-Будського районів.

 

 

 

 http://sumynews.com/

Теги статьи: Деркач Андрей

Дата и время 01 октября 2014 г., 09:52     Просмотры Просмотров: 3639
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.050436