АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 13°C
Харьков: 14°C
Днепр: 14°C
Одесса: 14°C
Чернигов: 13°C
Сумы: 13°C
Львов: 9°C
Ужгород: 13°C
Луцк: 11°C
Ровно: 11°C

"Побили за "недостатню вдячність": Стали відомі деталі конфлікту між екс-поліцейськими і Заверухою

"Побили за "недостатню вдячність": Стали відомі деталі конфлікту між екс-поліцейськими і Заверухою
"Побили за "недостатню вдячність": Стали відомі деталі конфлікту між екс-поліцейськими і Заверухою

Нардеп від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий назвав учасників побиття "моральними виродками", заявивши, що їх "покарає Господь", підкресливши, що "в Києві досить правильних людей, які допоможуть виконати волю Божу".

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Стали відомі подробиці конфлікту між учасниками організації С14 і політв’язнем Вітою Заверуха.

Як повідомив раніше хлопець Заверухи - конфлікт стався через те, що організація С14 намагалася незаслужено приписати собі заслуги у звільненні Заверухи і “хотела убрать из текста благодарности имена некоторых из тех, кто помогал в ее освобождении”.

“Мы пришли на Образовательную Ассамблею, попили чаю и потом нас позвали на улицу. Там ждал Тимур (Сергей Бондарь) и незнакомый тип в белом. Вместо приветствия я получил удар в лицо без разговоров, а когда начал сопротивляться, то меня били уже втроем (хотя и это не помешало разрядить в них баллон с газом) Тимур, чувак в белом и еще один. В это же время Виту заламывал Николай Панченко и еще и дал ей по лицу. Чувак в белом тоже на какой-то момент отошел “утихомиривать” Виту. После драки мы поехали в больницу”, – розповів Невідоменко.

“Да, нас избили. Меня не сильно, я девушка, мне сильно и не нужно. Били моего мужа, пытаясь запугать меня и заставить выполнять их указания, которые противоречат моральным понятием – управлять человеком в личной жизни. Им не понравилось, что мы им мало написали благодарности в посте. Меня бить не хотели, я сама влезла в драку, а кое-кто нервный “прописал” мне.

С14 говорит, что это только их заслуга, что я на свободе. С14 говорит, что всем на меня все равно было, а люди меня поддерживали по их просьбе. Сейчас мы ждем действий со стороны С14 по поводу нашей семьи. Если что, вы поняли.. И еще одно, прошу вас, кто приходил ко мне на суды, кто меня поддерживал не по чьей-то указке – напишите об этом пост”, – написала сама Віта Заверуха.

За словами членів організації С14 Невідоменко почав "хамити і поводитися зарозуміло з людьми, які в тому числі допомагали і його особистій мрії здійснитися. І для цього доклали багато часу і зусиль. Він отримав по обличчю за свої слова від людини, яку образив".

Вони також заявили, що Заверуха не брала участі в бійці і її "ніхто не бив". На дії членів С14 вкрай різко відреагував народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук. "Я не просто обурений. Я в люті! Ті, хто це зробили не націоналісти, а сміття в найгіршому розумінні цього слова. Віта могла б особисто мені і Андрію Лозовому не дякувати. Те, що ми робимо для захисту політв’язнів - це за покликом душі, а не за слова подяки", - заявив політик.

"Попереджаю - я не Сергій Пашинський і в ногу стріляти не буду. Перед тим, як наблизитися до мене і моїї друзів, краще зважте ризики", - застеріг Ігор Мосійчук. Також народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий назвав учасників побиття "моральними виродками", заявивши, що їх "покарає Господь", підкресливши, що "в Києві досить правильних людей, які допоможуть виконати волю Божу".


Теги статьи: Лозовой АндрейС14Черняк ОлесьпобиттяЗаверуха Виктория

Дата и время 12 февраля 2017 г., 23:54     Просмотры Просмотров: 9578
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.076387