АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 3°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 3°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Політолог Авакову: твоє місце в зоні АТО, а не в facebook

Політолог Авакову: твоє місце в зоні АТО, а не в facebook
Політолог Авакову: твоє місце в зоні АТО, а не в facebook

Політолог, Громадський діяч, Голова ГО «Євро Столиця» та кандидат в Народні депутати від партії Олега Ляшка по 141 округу – Оскер Олексій визвав на відверту розмову Авакова, після його останнього порівняння майданівців с маргінальними дибілами.

 «Аваков на своїй сторінці в ФБ виклав своє бачення останніх «смітникових» подій навколо ворогів України. Зокрема, Міністр внутрішніх справ має хамство обзивати суспільство, яке керуючись виключно 5 Ст. Конституції України, наводить лад в державі – маргінальними дибілами, при цьому прикривається євроінтеграцією та перемогою «нашої» революції. На завершення Аваков закликає не опускати дух революції та уподобатися дикунам.

  Аваков: «Еще пару разбитых лиц Шуфричей, линчеванных Пилипишиных и Европа отвернется от нашей победившей революции. Боюсь, что и Америка тоже. Господа радикалы, не будьте маргинальными дебилами… Но явите ж высокий дух революции достоинства. Не уподобляйтесь люмпенизированным дикарям. Украина - европейская страна!»

А тепер Сєня, слухай мене уважно, а якщо це звернення збере безліч перепостів та лайків, то і всіх нас!

 1)- Хто тобі дав право прикриватися революцією і називати її нашою? Той факт, що ти став Міністром без погодження Майдану, ще не надає тобі морального права називатися нашим, як і факт обливання тебе зеленкою, а тим паче твоя відсутність на Майдані під час революційних подій.

 2)- Хто тобі дав право називати українське суспільство, яке виконує справедливі вимоги Майдану, маргінальними дибілами? Ти у Януковича навчився чи у Кернеса? Може Добкіна в youtube передивився?

 3)- Ти «тягнеш мазу» за всю владу, обіцяючи прийняти Закон про люстрацію. А хто ти такий, аби розписуватися за всіх?  Спікер? Представник  коаліційної більшості? Президент?

4)- Свої погрози про те, що Європа відвернеться від нас залиш при собі. Вона це точно зробить лише в тому випадку, якщо побачить, що Українська влада змінила лише назви партій і кольори, керуючись старими методами і залишаючи при владі всіх регіоналів, як ви це зараз робите, а українці не намагаються навіть очистити Україну від цієї вчорашньої погані.

5)- Остання твоя фраза, що Україна європейська держава, має право на життя, але не ти її такою зробиш, а ми, суспільство, народ, українці. А ти залишайся зі своїми маргінальними дибілами і продовжуй їх покривати і захищати, але не путай їх з НАМИ!

І останнє, твоє місце, як Міністра, в зоні АТО, а не в facebook, почитай історіювеликих полководців»

 

Источник: http://flashontimenews.com/i


Теги статьи: Аваков

Дата и время 03 октября 2014 г., 12:34     Просмотры Просмотров: 2131
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.06086