АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 5°C
Харьков: 9°C
Днепр: 9°C
Одесса: 8°C
Чернигов: 5°C
Сумы: 7°C
Львов: 4°C
Ужгород: 8°C
Луцк: 5°C
Ровно: 5°C

Курченко прибрал к рукам ахметовскую часть медиа-холдинга

Курченко прибрал к рукам ахметовскую часть медиа-холдинга
Курченко прибрал к рукам ахметовскую часть медиа-холдинга

 

Медіахолдинг «ВЕТЕК-Медіа» (входить до групи компаній СЄПЕК Сергія Курченка) уклав угоду з холдингом «Медіа Група Україна» (МГУ, входить до групи компаній СКМ Ріната Ахметова) щодо придбання частки МГУ в інтернет-холдингу United Online Ventures (UOV).

Згідно з домовленістю сторін сума й інші деталі угоди не розголошуються. Нагадаємо, що у вересні 2012 року компанія СКМ заявила, що загалом інвестувала в інтернет-напрям близько $20 млн. Але в цих витратах враховано не лише інтернет-активи UOV, а й онлайн-кінотеатр oll.tv, що належить «Медіа Група Україна», пише Телекритика.

Про це йдеться у спільному повідомлень компаній.

До складу UOV входять українські портали – Bigmir.net, Tochka.net, I.ua, а також сейлз-хаус Digi Media та інтернет-агентство Mi6. Сукупна аудиторія сайтів UOV (дані Gemius, вересень 2013 року) становить понад 4,5 млн осіб на місяць. А сейлз-хаус Digi Media охоплює близько 20% ринку медійної реклами України. «Медіа Група Україна» володіла 45,9% UOV.

«Придбання UOV – це логічний крок у реалізації довгострокової стратегії розвитку онлайн-медіа нашою компанією, – зазначив директор «ВЕТЕК-Медіа» Юрій Ровенський. – Найближчим часом, після завершення угоди з придбання частки другого акціонера (UMH group), «ВЕТЕК-Медіа» отримає повний контроль над UOV».

«МГУ є системним довгостроковим інвестором в медіа, в тому числі в онлайн -ресурси, які є важливою складовою комплексу її активів. При цьому, МГУ і СКМ як будь-який інвестор завжди розглядають будь-які можливості, в тому числі і вихід з окремих бізнесів, якщо пропоновані умови нам вигідні, і відповідають нашими оцінками за параметрами капіталізації та поверненню на інвестиції. Одночасно МГУ продовжує інвестувати в розвиток власних онлайн-медіа, які є одним з її стратегічних пріоритетів», – заявив Федір Огарков, директор МГУ.

Інтернет-холдинг United Online Ventures (UOV) було створено в лютому 2012 року внаслідок об’єднання інтернет-активів «Медіа Група Україна» (Ріната Ахметова), УМХ (Бориса Ложкіна) і KP Media (Петра Порошенка і Бориса Ложкіна), а саме порталів bigmir.net, tochka.net та i.ua. До складу об’єднаної компанії також увійшов сейлз-хаус Digi Media.

На момент створення UOV УМХ і KP Media володіли 75,1%, МГУ – 24,9% акцій об’єднаної компанії. У вересні 2012-го МГУ збільшила свою частку до 45,9%, решта 54,1% перебували в управлінні УМХ. Директором UOV став Дмитро Лисицький.

У квітні 2013 року Борис Ложкін викупив у Петра Порошенка його частку в KP Media, таким чином УМХ став єдиним власником 54,1% акцій UOV.

У червні 2013 року UMH Group і група СЄПЕК (ВЕТЭК) Сергія Курченка підписали угоду купівлі-продажу 98% акцій УМХ. Свої частки в УМХ і проектах погодилися продати майже всі партнери пана Ложкіна. При цьому не було остаточної ясності щодо подальшої долі United Online Ventures, у якому партнером УМХ була «Медіа Група Україна».

Завершення угоди купівлі-продажу UMH Group планується на перший квартал 2014 року, однак СЄПЕК хотів зробити це раніше – у жовтні 2013-го.

Західна інформаційна корпорація


Теги статьи: United online venturesАхметовКурченко

Дата и время 02 ноября 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 3096
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Компания Ахметова оштрафована за незаконное подключение к электросетям его дворца
Судья Вовк хранил свои сокровища в офисе менеджера Ахметова
В прямом эфире канала Ахметова проезжавший мимо велосипедист назвал олигарха "петухом"

В рейтинге богатейших людей мира есть один украинский бизнесмен
Депутат Верховной Рады с российским паспортом: кто такой Аксенов и при чем здесь Ахметов
УЗ упорно покупает “ахметовские” рельсы

Как экономическая прокуратура поддерживает олигархов, но не потребителей
Журналисты назвали стоимость кортежа Рината Ахметова
Про деолігархізацію України на тлі збільшення статків мільярдерів під час кризи

“Укртелеком” Ахметова отчитался о прибыли в 640 млн
Сын Ахметова деньги на виллу в Швейцарии выиграл в лотерею — экс-нардеп
Разборки олигархов: как война Коломойского с Ахметовым влияет на тарифы

Комментарии:

comments powered by Disqus
19 апреля 2021 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Начнет ли Россия полномасштабную войну с Украиной в ближайшее время?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.097248