АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -5°C
Днепр: -6°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -5°C
Сумы: -5°C
Львов: 0°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: -1°C

Курченко прибрал к рукам ахметовскую часть медиа-холдинга

Курченко прибрал к рукам ахметовскую часть медиа-холдинга
Курченко прибрал к рукам ахметовскую часть медиа-холдинга

 

Медіахолдинг «ВЕТЕК-Медіа» (входить до групи компаній СЄПЕК Сергія Курченка) уклав угоду з холдингом «Медіа Група Україна» (МГУ, входить до групи компаній СКМ Ріната Ахметова) щодо придбання частки МГУ в інтернет-холдингу United Online Ventures (UOV).

Згідно з домовленістю сторін сума й інші деталі угоди не розголошуються. Нагадаємо, що у вересні 2012 року компанія СКМ заявила, що загалом інвестувала в інтернет-напрям близько $20 млн. Але в цих витратах враховано не лише інтернет-активи UOV, а й онлайн-кінотеатр oll.tv, що належить «Медіа Група Україна», пише Телекритика.

Про це йдеться у спільному повідомлень компаній.

До складу UOV входять українські портали – Bigmir.net, Tochka.net, I.ua, а також сейлз-хаус Digi Media та інтернет-агентство Mi6. Сукупна аудиторія сайтів UOV (дані Gemius, вересень 2013 року) становить понад 4,5 млн осіб на місяць. А сейлз-хаус Digi Media охоплює близько 20% ринку медійної реклами України. «Медіа Група Україна» володіла 45,9% UOV.

«Придбання UOV – це логічний крок у реалізації довгострокової стратегії розвитку онлайн-медіа нашою компанією, – зазначив директор «ВЕТЕК-Медіа» Юрій Ровенський. – Найближчим часом, після завершення угоди з придбання частки другого акціонера (UMH group), «ВЕТЕК-Медіа» отримає повний контроль над UOV».

«МГУ є системним довгостроковим інвестором в медіа, в тому числі в онлайн -ресурси, які є важливою складовою комплексу її активів. При цьому, МГУ і СКМ як будь-який інвестор завжди розглядають будь-які можливості, в тому числі і вихід з окремих бізнесів, якщо пропоновані умови нам вигідні, і відповідають нашими оцінками за параметрами капіталізації та поверненню на інвестиції. Одночасно МГУ продовжує інвестувати в розвиток власних онлайн-медіа, які є одним з її стратегічних пріоритетів», – заявив Федір Огарков, директор МГУ.

Інтернет-холдинг United Online Ventures (UOV) було створено в лютому 2012 року внаслідок об’єднання інтернет-активів «Медіа Група Україна» (Ріната Ахметова), УМХ (Бориса Ложкіна) і KP Media (Петра Порошенка і Бориса Ложкіна), а саме порталів bigmir.net, tochka.net та i.ua. До складу об’єднаної компанії також увійшов сейлз-хаус Digi Media.

На момент створення UOV УМХ і KP Media володіли 75,1%, МГУ – 24,9% акцій об’єднаної компанії. У вересні 2012-го МГУ збільшила свою частку до 45,9%, решта 54,1% перебували в управлінні УМХ. Директором UOV став Дмитро Лисицький.

У квітні 2013 року Борис Ложкін викупив у Петра Порошенка його частку в KP Media, таким чином УМХ став єдиним власником 54,1% акцій UOV.

У червні 2013 року UMH Group і група СЄПЕК (ВЕТЭК) Сергія Курченка підписали угоду купівлі-продажу 98% акцій УМХ. Свої частки в УМХ і проектах погодилися продати майже всі партнери пана Ложкіна. При цьому не було остаточної ясності щодо подальшої долі United Online Ventures, у якому партнером УМХ була «Медіа Група Україна».

Завершення угоди купівлі-продажу UMH Group планується на перший квартал 2014 року, однак СЄПЕК хотів зробити це раніше – у жовтні 2013-го.

Західна інформаційна корпорація


Теги статьи: United online venturesАхметовКурченко

Дата и время 02 ноября 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 2729
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Деньги на ветер. Как Ринат Ахметов американскую визу покупал
Журналисты показали величественный дворец Ахметова
Ахметов контролирует 80% тепловых электростанций и 80 % добычи угля, но при этом просто душка и никого ни разу не шантажирует, – Лещенко

«Мы все рабы Ахметова»: украинцы вынуждены платить одиозному олигарху коррупционную ренту
Кремль не поддержит, или Фантастические твари в Донецке
У Рината Ахметова пока не получается стать монопольным владельцем столичных электросетей

Колесников прокомментировал возможное участие Ахметова в президентских выборах
Ахметов поставил условие Путину: почему раскололся «Оппоблок»
У Ахметова ликвидировали 45 аграрных предприятий в 2018 году

СМИ: Экономика оккупированного Донбасса полностью перешла в руки Курченко
Порошенко подловили на крупном «откате»: раскрыта схема
Новые тарифы: покупай дорого, покупай у Ахметова

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.070611