АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 20°C
Харьков: 18°C
Днепр: 19°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 19°C
Сумы: 18°C
Львов: 17°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 19°C
Ровно: 19°C

У ЛУЦЬКУ РОЗПОВІЛИ ПРО 150 «ХАРКІВСЬКИХ» ТАНКІВ ДЛЯ РОСІЇ

У ЛУЦЬКУ РОЗПОВІЛИ ПРО 150 «ХАРКІВСЬКИХ» ТАНКІВ ДЛЯ РОСІЇ
У ЛУЦЬКУ РОЗПОВІЛИ ПРО 150 «ХАРКІВСЬКИХ» ТАНКІВ ДЛЯ РОСІЇ

Більше 150 надсучасних танків на Харківському тракторному заводі чекають відправлення у Росію. А 280 українських заводів і донині виготовляють деталі на замовлення Міністерства оборони Росії, не дивлячись на те, що країна здійснила військове вторгнення на територію України.

Про це стало відомо під час прес-конференції представників волинського відділення Добровольчого українського корпусу 3 жовтня.

 

Як розповів командир третього запасного батальйону ДУК Віталій Ковальчук, в Україні діє більше 280 заводів, які виготовляють деталі та техніку на замовлення військ Росії. В той час, коли українські сили АТО воюють зброєю, яка залишилась їм у спадок від колишнього СРСР.

 

Бійці ДУК зауважують, що нині на Харківському тракторному заводі - більше 150 надсучасних танків чекають відправлення у Росію.

Як зазначають волиняни, які боронять Україну на Сході, в Україні виготовляють безліч надсучасної зброї, яку представляють на виставках в усьому світі, а країна займає 5 місце у світі по обсягах продажу зброї:

«Тоді зрозумілі закиди наших американських та європейських партнерів. Мовляв, якого милого ми вам маємо допомагати зброєю, якщо ваша зброя - одна із тих, що найкраще продається на весь світ, а ваші війська воюють тим, що застаріло ще 50 років тому».

http://www.volynnews.com/


Теги статьи: РоссияТанкЛуцк

Дата и время 05 октября 2014 г., 10:02     Просмотры Просмотров: 3742
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

За кого бы вы проголосовали на выборах мэра Киева?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.24995