АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -3°C
Харьков: -9°C
Днепр: -3°C
Одесса: 4°C
Чернигов: -8°C
Сумы: -10°C
Львов: -1°C
Ужгород: 3°C
Луцк: -3°C
Ровно: -2°C

Ротенберг, Володін чи Кірієнко? Чому Захарченко так боїться Курченка

Ротенберг, Володін чи Кірієнко? Чому Захарченко так боїться Курченка
Ротенберг, Володін чи Кірієнко? Чому Захарченко так боїться Курченка

Поява абсолютного фукса Курченка на території окупованого Донбасу означатиме лише одне: Сурков перестав бути головним по ЛДНР. А значить, Захарченка можуть прибрати в будь-який момент

Перехоплена розмова Захарченка де він жаліється, що йому віддають всякий непотріб в вигляді готелів, а найжирніші шматки хочуть віддати Курченку - це перш за все новий виток внутрішньоросійської війни за майно Донбасу.

Для того, щоб зрозуміти всі хитросплетіння цієї історії треба розпочати із двох ввідних. Протягом всіх років російської агресії єдиним куратором ДНР був радник Путіна Сурков. Його пробували кілька разів обмежити в правах, але кожен раз він виходив переможцем і досі, по суті, визначав політику Кремля щодо цих територій.

Курченко, входить до кола людей, які неймовірно дратують Суркова. Курченко - це фукс і вискочка, який віддає своє ім’я за кілька процентів від виручки підприємств, якими він номінально володіє. І його поява - це плювок в душу Суркова. Останнім часом навколокремлівські політологи почали в черговий раз активно обговорювати захід зірки Суркова на кремлівському небосхилі, але поки говорити про те, що Суркова списують, як мінімум, рано. Сурков ще повоює і лакмусовим папірцем для нього стане поява чи непоява Курченка на Донбасі.

Зараз можна говорити про те, що за Курченком можуть стояти лише три особистості - достатньо сильні для того, щоб воювати з Сурковим і, що важливо, ці люди конфліктують з ним. Хто ці люди? Глава путінської канцелярії Кірієнко, який отримав величезний картбланш і зараз починає міняти регіональні еліти. Керівник Думи і колишній учень Суркова Володін. І нарешті, - Роттенберг. Людина з найближчого оточення Путіна. Всі троє можуть і хочуть зіграти в Донбас.

Хто з них стоїть за Курченком поки неясно. Зрештою, поки неясно чи з’явиться тут Курченко взагалі. В 2014 році Курченко дуже хотів стати головним по постачанню нафтопродуктів на ці території, він навіть почав працювати, але дуже швидко здувся. Його просто вишвиргнули з цього ринку, завдяки закулісним іграм все того ж Суркова. Зараз у Курченка є куди сильніші покровителі, але гра лише почалася.

І останнє. Гарячі голови вже почали писати і говорити про можливу помсту Ахметова тим, хто зараз віджимає його власність. Треба чітко розуміти - ніяких розбірок Ахметов робити не буде. Він давно стомився від війни. Його проукраїнська риторика пов’язана лише з одним - він як вогню боїться бардака всередині України, який може призвести до початку дерибану його майна тут, на неокупованих територіях. Тому всі його директори зараз займають настільки патріотичні позиції.

Ну, а щодо можливих вбивств за віджим майна, то якщо вони і будуть, то їхнім замовником буде хтось інший. І робитимуть їх так, щоб потім можна було б всі стрілки перевести на Ахметова


Теги статьи: ДонбассНационализацияЗахарченко АлександрКурченко Сергей

Дата и время 01 марта 2017 г., 23:36     Просмотры Просмотров: 3397
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Спецназ ВСУ сорвал прорыв террористов ’’ЛНР’’ на Донбассе: подробности успешной операции
’’Он утопит нас в крови’’: главарь ’’ЛНР’’ тоже захотел переговоров с Киевом и помощи Запада
Геращенко жёстко осадила главаря “ДНР”, захотевшего прямых переговоров с Киевом

Беларусь продает Украине уголь из шахт оккупированного Донбасса
На Донбассе от пули снайпера погиб боец из Тернопольщины
Из Горловки вывезли два автобуса убитых на Донбассе россиян

На Донбассе десантники отработали ночную высадку с парашютами
В ходе боевых действий один украинский воин получил смертельное ранение. За сутки зафиксировано 13 вражеских обстрелов, - штаб ОС
На Донбассе похитили украинского чиновника: что известно

Россия готовится к уходу из Донбасса
Воевать за "русский мир", но без российского паспорта: на Донбасс привлекают наемников из бывшего СССР
Офицер ВСУ рассказал, кто устроил взрывы в Донецке

Комментарии:

comments powered by Disqus
21 февраля 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.146099