АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 2°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Денисенко та Томчук отримували кошти від КП «СІЧ»?

Денисенко та Томчук отримували кошти від КП «СІЧ»?
Денисенко та Томчук отримували кошти від КП «СІЧ»?

Кажуть, що ніяке дніпровське ЗМІ не напише, як «комунальне підприємство Томчук і Денисенко попалося на привласненні бюджетних грошей». Але «тема вже зайшла» і прізвища прозвучали...

П’ятнична стрічка Фейсбуку коштувала кількох спостережень. На своїй сторінці Василь Дядченко написав, як комунальне підприємство Дніпропетровської облради «СІЧ» з легкої руки Денисенко та Томчук розписувало на «липові» зарплати і послуги бюджетні кошти. Ця тема так би і загубилася, але пані Томчук дуже любить вичитувати тих, хто - не дай Боже - скаже щось проти діяльності цієї обласної «кормушки», а тут втрутилася прокуратура.

«Финансирование коммунального предприятия «Сич» осуществляется из областного бюджета. На заседании постоянной комиссии по вопросам коммунальной собственности и ЖКХ 16 сентября 2016 года было принято решение об обращении в Днепропетровскую облгосадминистрацию по поводу обязательного финансирования КП «Сич», - написано в стрічці ФБ Василия Дядченко. – Заместитель главы комиссии Оксана Томчук и постоянный секретарь комиссии Виталий Погосян голосовали «за». Как известно, они являлись партнерами в адвокатском объединении «Погосян, Томчук и партнеры». В данный момент Оксана Томчук – глава Государственной фискальной службы в Днепропетровской области».

Відразу ж в Фейсбуці процитували судовий реєстр. В кінці січня цього року в обласне відділення поліції надійшла заява - директор КП «Січ» нібито краде бюджетні кошти. По-перше, укладає договори на послуги, які не надаються, по-друге, керівництво підприємства виписувало зарплати своїм родичам, які фактично працювали в інших місцях. Доводи були занадто серйозними, і суд дозволив провести виїмку документів на підприємстві.

Чому на фінансування саме цієї контори так наполягала пані Томчук? Може, замість того, щоб поповнювати державну казну податками, пані Томчук поповнювала бюджетними грошима свою «скарбницю»? Тільки з січня по вересень минулого року облрада влив в статутний фонд КП «Січ» 403 тис. 550 грн. Скільки грошей платників податків утекло в кишені Томчук і Денисенко, замість того, щоб оплатити консультації психолога або послуги адвоката - як вказує прокуратура? Швидше за все, адвокату Томчук щось та оплатили за договорами комунального підприємства.

Або вона просто помилково проголосувала в комісії - голова була зайнята іншими, більш важливими питаннями? Адже неуважність Томчук вже і так зіграла з нею злий жарт: коли голова обласної податкової заповнювала декларацію, вона переплутала нулі і авто CHEVROLET Aveo коштувало у неї 55 гривень.

Після того, як з’явилася ця історія з КП «Січ», відразу захотілося спитати: звідки під подушкою нардепа Денисенко взялися 5 млн гривень? Як народний депутат-борець, може пояснити походження цих грошей? До того ж, це не єдина історія, яка може коштувати йому чесного імені. Наприклад, його помічник в Дніпрі, хлопчик з правильної сім’ї зі зв’язками В’ячеслав Медяник, раптом став одним із засновників скандальної забудови на вул. Старокозацькій, 52 в Дніпрі.

Загалом, для мене тут більше запитань, ніж відповідей. Шкода, якщо відповіді ніхто так і не отримає. Я навіть не здивуюся, якщо ця справа не матиме продовження: або Томчук закриє всім рота через особисті дзвінки, або це зробить народний депутат.

Як журналіст, як громадянин і просто українець можу сказати лише одне: Денисенко та Томчук -«астановитесь!»

Ж. Єлдак


Теги статьи: ДнепропетровскКоррупцияХищенияКП СичГосударственная фискальная службаДенисенкоТомчук Оксана

Дата и время 02 марта 2017 г., 16:39     Просмотры Просмотров: 3309
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

"Вызов, с которым наше государство не справилось" - Бутусов об увольнении главы ГАСИ
Роман с НАБУ: слишком много идиотов
Найем назвал причину отсутствия результата в громких коррупционных делах

Украинцы назвали главных коррупционеров: «Почти каждый третий»
Накануне выборов всем чиновникам прямо сказали: "Играйте и дальше по нашим правилам и "малина" сохранится ещё на пять лет"
Антикоррупционный Майдан: готовы ли украинцы к протесту в связи с восстановлением Насирова?

Коррупция в «Укрзализныце»: как в процессе закупки чиновники УЗ вышли на самих себя
Стало известно сколько потеряла Украина за последние 5 лет из-за коррупции
В Черновцах родители обвиняют директора детсада в вымогательстве

В Житомирской области начальник воинской части скрыл факт хищений имущества
Деньги на крови
Виктор Бондик: аммиачные схемы трех президентов. Часть 1

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.227887