АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

"В случае необходимости Путин применит на Донбассе авиацию", - генерал-лейтенант Романенко

"В случае необходимости Путин применит на Донбассе авиацию", - генерал-лейтенант Романенко
"В случае необходимости Путин применит на Донбассе авиацию", - генерал-лейтенант Романенко

Російські війська можуть піти на застосування авіації в конфлікті на Донбасі, оскільки командування терористичних військ усвідомлює неефективність наземних операцій. Про це заявив заступник начальника Генштабу ЗСУ в 2006-2010 роках, генерал-лейтенант запасу Ігор Романенко

"Бойовики бачать, що наземні операції малоефективні і завдають їм великих втрат. Ми вже дуже серйозно зміцніли. У зв’язку з цим противник бачить тільки один вихід із ситуації: застосувати авіацію або ракетні війська", - заявив він.

За словами генерала, в разі необхідності глава РФ Володимир Путін ні перед чим не зупиниться і застосує на Донбасі авіацію. "На це він може піти в двох випадках. Перший - якщо найближчим часом не досягне поставлених цілей. Другий - якщо ситуація для нього сильно погіршиться. Але перш за все, потрібно дочекатися остаточної позиції по Україні президента США Дональда Трампа і керівництва європейських країн після виборів , які відбудуться в цьому році", - підкреслив Романенко.

На думку експерта, на ситуацію на фронті впливає також і блокада окупованих територій. "Уряд відреагував на блокаду, затвердивши порядок ввезення та вивезення товарів із зони АТО. Краще пізно, ніж ніколи. Крім того, очікується графік переведення українських підприємств на інші марки вугілля. Також актуальним є питання скорочення обсягів використовуваного антрациту. Зараз нам і погода допомогла, і газ закуповується в європейських країнах. Думаю, сукупність цих факторів призведе до того, що блокаду Донбасу знімуть мирним шляхом. Але, як би там не було, для держави вона стала хорошим уроком ", - резюмував він.


Теги статьи: блокадаТорговая блокадаПутинРоманенко ИгорьАвиацияДонбасДонбасс

Дата и время 03 марта 2017 г., 00:12     Просмотры Просмотров: 3775
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
19 сентября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.125066