АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 2°C
Харьков: 1°C
Днепр: 3°C
Одесса: 6°C
Чернигов: 1°C
Сумы: 1°C
Львов: 3°C
Ужгород: 3°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Проти Петра Симоненка відкрили кримінальне провадження

Проти Петра Симоненка відкрили кримінальне провадження
Проти Петра Симоненка відкрили кримінальне провадження

Головне управління Національної поліції Києва відкрило 6 кримінальних проваджень щодо неправомірних дій керівників політичних партій, серед яких лідер КПУ Петро Симоненко. Про це в Facebook повідомила глава Національного агентства протидії корупції Наталія Корчак.

"Сьогодні стало відомо, що ГУ Нацполіціі в м.Києві відкрило 6 кримінальних проваджень щодо неправомірних дій керівників політичних партій за матеріалами звернень НАПКА. Провадження відкрито щодо керівників політичних партій "Самоврядна Українська Держава", "Зелені", "Власна Сила", "Партія Вільних Демократів", "Політичне Об’єднання "Пряма Дія" та "Комуністична партія України", - написала вона.

Відзначається, що провадження відкриті на основі виявлення недостовірних відомостей у ході аналізу звітів про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за третій квартал минулого року.

"Стаття 159-1 Кримінального кодексу України, частина 1 - подання завідомо недостовірних відомостей у звіті партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру або у фінансовому звіті про надходження та використання коштів виборчого фонду партії, місцевої організації партії, кандидата на виборах" , - додала Корчак.

Деталі поки відсутні.


Теги статьи: Симоненко ПетрУголовное делоКПУНацполицияСимоненко

Дата и время 03 марта 2017 г., 08:59     Просмотры Просмотров: 1757
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.219404