АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Голові Інституту національної пам’яті принесли "похоронний" вінок

Голові Інституту національної пам’яті принесли "похоронний" вінок
Голові Інституту національної пам’яті принесли "похоронний" вінок

На своїй сторінці у Facebook Голова Українського інституту національної памʼяті Володимир Вʼятрович показав "похоронний" вінок, який невідомі принесли до стін Інституту, а зараз активно поширюють у соцмережах.

"Закидали в коментах до моїх постів, дописів колег і сім’ї ось такі фото. "Похоронний" вінок з моїм іменем біля дверей Інституту. Але ж весну нічим не зіпсути, навіть штучними квітами. Тим більше, коли ідеї, що їх таким чином намагаються просунути ті, хто боїться говорити і може тільки нишком "лякати", - такі самі мертві" - прокоментував це В. Вʼятрович.

"Офіційно звернувся до Нацполіції та #СБУ з вимогою забезпечити охорону Українського Інституту національної пам’яті та Volodymyr Viatrovych особисто. Робота Інстититу є важливим інструментом у гібридній війні з Росією. Розвінчання імперських міфів, деколонізація свідомості нації, протидія інформаційним вкидам Кремля –  все це питання національної безпеки, якими займається Інститут. Тому ставлення правоохоронців до нападок на УІНП має бути серйозним відповідальним. Чекаємо посилення охорони об’єкту та Володимира В’ятровича. А також того, що нападники і їх замовники будуть затримані в найближчі строки. В іншому випадку вимагатиму звільнення посадових осіб, які дозволяють ворогу в центрі столиці неоднаразово глумитися і погрожувати державній установі", –  так відреагував на цю прикру подію народний депутат Андрій Левус.

Нагадаємо, що ніч на 1 березня невідомими було скоєно підпал дверей Інституту національної пам’яті.

UAINFO


Теги статьи: СБУНацполициявенокИнститут национальной памятиВятрович Владимир

Дата и время 03 марта 2017 г., 12:05     Просмотры Просмотров: 828
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
23 сентября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.083867