АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 10°C
Харьков: 12°C
Днепр: 14°C
Одесса: 14°C
Чернигов: 10°C
Сумы: 11°C
Львов: 8°C
Ужгород: 11°C
Луцк: 8°C
Ровно: 9°C

Савченко потрапила у “ДНР” в коробці з гуманітарною допомогою

Савченко потрапила у “ДНР” в коробці з гуманітарною допомогою
Савченко потрапила у “ДНР” в коробці з гуманітарною допомогою

Як відомо, народний депутат Надія Савченко нещодавно відвідала Донецьк, де, за її словами, перевіряла умови утримання українських військовополонених. 

Савченко змогла потрапити на окуповану територію у … коробці з гуманітарною допомогою.

Організацією перевезення цього “вантажу” займались помічники Віктора Медведчука, лідера руху “Український вибір – Право народу”, кума російського президента Путіна.

Про це ІНФОРМАТОРу повідомило власне джерело зі Служби безпеки України.

Представники Віктора Медведчука знали кодове слово, яке слід було використовувати, щоб військовослужбовці на блок-постах не перевіряли вантаж. На початку збройного конфлікту на Донбасі таким чином – за системою кодових слів – через лінію фронту, за згодою з СБУ, проходили значні обсяги гуманітарних і торговельних вантажів. З приводу “зливу” кодового слова наразі в Службі безпеки – серйозний скандал і внутрішнє розслідування.

Це кодове слово Надії Савченко, ймовірно, передав керівник Центру визволення полонених “Офіцерський корпус” Володимир Рубан.

Сам Рубан, який мав дозвіл легально перетнути блокпости, зустрівся з Надією Савченко вже на окупованій території.

«Савченко буквально перевозили у коробці, як колись Леніна з Німеччини до Росії у «запломбованому вагоні», чи як біженців з арабських та африканських країн до Європи», – підкреслив інформатор видання. 

Нагадаємо, раніше ІНФОМАТОР повідомляв про те, що Надія Савченко з’явилась у списку “Батьківщини” за протекцією саме Віктора Медведчука.

Невдовзі після появи інформації про полон Савченко – уже у вересні 2014 року – з’їзд партії «Батьківщина» одноголосно прийняв Надію Савченко в лави партії та висунув її кандидатом у депутати Верховної Ради, віддавши перше місце в передвиборчому списку на майбутніх виборах.

Після звільнення Савченко журналісти та політологи вказували на її причетність до ідеологічного поля Медведчука: риторика народного депутата повторює основні тези апологетів мінського процесу.

Окрім того, журналісти виявили, що Савченко декларувала у своїй фінансовій звітності за 2015 рік подарунок від Віктора Медведчука, а також просила військовополонених, які пікетували Адміністрацію Президента влітку 2016 року, висловити публічну подяку лідеру прокремлівського руху «Український вибір – Право народу».

Олег Виговський

для ІНФОРМАТОРа


Теги статьи: БатьківщинаМедведчук ВікторРубан ВладимирСБУДонецкДНРНадежда СавченкоСавченко Надія

Дата и время 03 марта 2017 г., 21:31     Просмотры Просмотров: 2131
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
24 июня 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.354886