АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

У кремлівській хунті - розкол. Медведєв проти Сечина і ветеранів спецслужб

У кремлівській хунті - розкол. Медведєв проти Сечина і ветеранів спецслужб
У кремлівській хунті - розкол. Медведєв проти Сечина і ветеранів спецслужб

Боротьба у владній верхівці РФ уповільнює прийняття рішень на тлі спаду російської економіки через санкції, заявили 5 чиновників з оточення президента Володимира Путіна.

"В той час, як Путін сфокусований на зовнішній політиці, конкуруючі угруповання борються за вплив", - цитує чиновників, які побажали залишитися анонімними, Bloomberg. За словами джерел, посилюють ворожнечу між ворогуючими групами верхівки РФ і арешт мільярдера Володимира Євтушенкова, а також спроби націоналізувати ВАТ "Башнефть".

Повідомляють, що одна із груп зосереджена навколо прем’єра Дмитра Медведєва і стурбована відчуженням РФ від світової фінансової системи. Інші, до складу яких увійшли керівники державних компаній, таких як ВАТ "Роснефть", "ветерани спецслужб" і заступник голови уряду Ігор Сечін, виступають за посилення держконтролю над економікою, заявляють джерела.

"Російська правляча еліта здригається через рецесії економіки, коливання рубля на мінімумах, конфлікту в Україні, який підштовхує країну в глибоке протистояння із США та американськими союзниками", - пише видання. Не додає спокою російській влади і падіння цін на нафту, зростання звернення банків у держфонди.

Між тим, офіційний Кремль заперечує, що спори у владних колах впливають на ефективність прийняття рішень. "Завжди будуть суперечки, - сказав прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков. - Спори є і вони будуть. Але буде не правильно сказати, що є ескалація".

Експрес онлайн


Теги статьи: СечинМедведевРоссия

Дата и время 06 октября 2014 г., 12:40     Просмотры Просмотров: 2026
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как вы относитесь к блокировке российских соцсетей?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте