АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 1°C
Чернигов: -1°C
Сумы: -1°C
Львов: 4°C
Ужгород: 6°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

Заробити на пенсію: українці які народились у 70-80-90 роках не зможуть напрацювати стаж

Заробити на пенсію: українці які народились у 70-80-90 роках не зможуть напрацювати стаж
Заробити на пенсію: українці які народились у 70-80-90 роках не зможуть напрацювати стаж

Кожен другий українець отримує відмову у працевлаштуванні через свій вік. Такі дані оприлюднили в міжнародному кадровому порталі hh.ua в результаті масштабного опитування. 

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

На думку респондентів, найчастіше дискримінація за віком спостерігається при підборі адміністративного персоналу: секретарів, офіс-менеджерів, водіїв і кур’єрів.

Третина опитаних зазначили, що частіше відмовляють літнім людям, причому верхня межа допустимого віку у компаніях відрізняється.

Окремі з них пропонують роботу людям передпенсійного віку, однак більшість роботодавців шукають працівників, які молодші за 35 років. Притому, що 25% респондентів відмовляли у працевлаштуванні через занадто молодий вік.
Наскільки масштабне таке явище розповів юрист, експерт Центру соціальних і трудових досліджень Віталій Дудін.

«На жаль, наша економіка перебуває в кризовому стані, тому роботодавці не створюють достатньої кількості робочих місць. Ігнорується при цьому значний трудовий потенціал. Молодь і літні люди взагалі можуть випасти з ринку праці. Тобто, створюється мало робочих місць, ще й при цьому далеко не всіх бажаючих беруть на роботу. Це пов’язано з економічними причинами і сама структура економіки орієнтована на сферу послуг і ті галузі, які приносять швидкий прибуток, як правило, це торгівля, комунікації і тут досвід може бути навіть зайвим», — повідомив Дудін.

Як відомо, напередодні експерт із соціальних питань Андрій Павловський зазначив, що через підняття обов’язкового страхового стажу для виходу на пенсію, українці які народились у 70-80-90 роках не зможуть напрацювати стаж для виходу на заслужений відпочинок.


Теги статьи: ПавловскийУкраинцыРаботаПенсияПенсионерыПенсии

Дата и время 04 марта 2017 г., 22:13     Просмотры Просмотров: 2239
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.069307