АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

"Не дай Бог допустити ще одну революцію. 250 тис. людей навчились вбивати" - поляк

"Не дай Бог допустити ще одну революцію. 250 тис. людей навчились вбивати" - поляк
"Не дай Бог допустити ще одну революцію. 250 тис. людей навчились вбивати" - поляк

За 25 років незалежності в Україні так і не з’явилась політична еліта, а країною продовжують керувати олігархи. Таку думку в інтерв’ю журналу "Країна" висловив ветеран АТО Конрад Камільський.

"Україна була самою заможною республікою Радянського Союзу. Люди, які взяли владу 25 років тому, віддали задарма усі козирі. На Заході зустрічаю українських імігрантів, які завжди повторювали, що Україна для них була зоною виживання. "Там ніхто мені ніколи нічого не дав, не допоміг. Усе життя лише грабували", - казали.Намагався їх зрозуміти. Люди тут думають про те, як вижити, як нагодувати дітей. Захоплююся вашою терплячістю. Але чи є сенс терпіти у країні з величезними можливостями, яка сама себе може утримувати, бути однією з найзаможніших у Європі, а не найбіднішою з найбагатшими політиками? Я би дуже хотів, щоб Україна змінилась. Ви не заслуговуєте на таке життя.

За словами Камільського, українці та поляки мають багато спільного.

"Коли вперше потрапив до України, одразу відчув близькість української душі. Я ніколи не відчував цього в Англії. Вони не слов’яни. Дурний гумор українців та поляків дуже схожий. Кухня схожа, відносини між людьми. Але найбільша схожість - щирість. Що на душі й серці - те на язиці. Я ніколи не бачив цього в американців та англійців. Вони вміють одночасно посміхатись й думати в голові "Ти дурна гнида". Але усмішка буде така, що ти будеш переконаний, що він тебе любить. Англо-сакси - це постійна усмішка. А в Україні якесь відчуття, як в Польщі. Якщо тебе людина ненавидить - то скаже тобі прямо. Любить - теж щиро".

Життя в Україні змінило ставлення чоловіка до власної країни.

"Ніколи не думав, що полюблю польських чиновників, польських поліцейських, поки не приїхав до України. Коли приїжджаю до Польщі і хто мені починає розказувати, як там погано, я тільки голосно сміюся. Таких би я послав сюди пожити за 1 300 грн. Подивіться на політичну карту України. Тут немає жодної партії, яка би на зразок "лівих" захищала простих людей. Нема незалежних профспілок, соціал-демократичної партії. Усі - олігархічно-ліберальні: накрали, а потім санкціонували це. Поки не буде побудови країни з низу вверх, не буде ніякої Європи, тільки крах".

За словами Камільського, українців треба навчати їхнім правам.

"Треба навчати людей їхніх громадянських прав. Виражати це у таких організаціях, як колись була "Солідарність". Профспілки можуть контролювати роботодавця, чиновника. Профспілки можуть робити усе. Це найсильніша організація. В Україні вони не працюють, бо є кишеньковими. Якось у "Сільпо" стояв обирав собі шоколад. До мене підійшла пенсіонерка. З її мови бачу, що інтелігентна жінка. Сказала, що зможе мені щодня робити домашній шоколад. І це мені коштуватиме копійки. І запитала, чи можу купити їй квашеної капусти. Якщо така жінка живе на одну пенсію, вона лишається перед вибором - купити хліба, ліків, чи просто померти. Держава поставила українців у такі умови, що єдині для них розваги - секс і алкоголь. З іншого боку, бачив на Лівобережній Bentley з салоном із крокодилячої шкіри. Де я тільки не був, а таку машину вперше зустрів в Україні.

Черговий Майдан або воєнний переворот призведе до трагічних наслідків каже Камільський.

"Не дай Бог допустити ще одну Революцію. По-перше: не існує організацій, які після неї навели б порядок. По-друге: в Україні є 250 тисяч людей, які навчились вбивати. У Києві багато зброї на руках. СБУ про більшість цієї зброї знає, але не все. Або не встигне зреагувати. Якщо ці люди вийдуть зі зброєю на вулиці - буде велика страшна різанина. Я би хотів щоби вийшло так, як у Польщі, Чехії ну на найгірший варіант - як в Румунії. Так пролилась кров, але не тисяч людей, сотні лише".

"Польщі потрібна сильна, незалежна Україна. Нинішня непотрібна нікому, бо вона сама того не хоче. Ваша влада не хоче ні в яку Європу. Тому що з такою моделю управління, половину нинішньої еліти посадили б у в’язниці. Це злочинці." - каже Камільський.


Теги статьи: ПольшаУкраинаКамільський КонрадВластьУкраинская элита

Дата и время 05 марта 2017 г., 00:06     Просмотры Просмотров: 4191
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Стало известно, сколько и где зарабатывают украинцы в Польше
Уродство ситуации в том, что вся наша власть — это представители бизнеса. На одного предпринимателя — десятки грабителей, начиная от налоговой, — Речинский
Работа в Польше: украинцев ждет засада

Сенат США одобрил выделение $500 млн и летальное оружие для Украины
Барна: Вмерти за президента и країну — це честь для усіх простих українців!
Олег Соскин: Кто из оппозиционеров в сговоре с Порошенко?

Олег Соскин: Может наступить момент, когда при безответственном парламенте ответственность на себя возьмет армия
У барыг нет парней, которые пойдут под пули. Саакашвили рассказал о новом Майдане
Украина взяла в долг у частных инвесторов $3 млрд

Исследование: главная беда для инвесторов в Украине — Порошенко
Российский музыкант назвал Путина диктатором, мразью и палачом, развязавшим войну в Украине
Легализованная братва: титушки, «тушки» и «галайки»

Комментарии:

comments powered by Disqus
19 сентября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.075382