АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 2°C
Одесса: 2°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 1°C
Ужгород: 2°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

Танці на кістках, або Страшна бувальщина з життя міста Львова (частина 2)

Танці на кістках, або Страшна бувальщина з життя міста Львова (частина 2)
Танці на кістках, або Страшна бувальщина з життя міста Львова (частина 2)

Міська влада Львова під патронатом мера Садового не залишає спроб побудувати на місці колишнього концтабору «Шталаг – 328» розважальний комплекс. У зв’язку з тим, що партія Андрія Садового нещодавно стала активним гравцем в київській політиці, KV вирішила поінформувати своїх читачів про здобутки лідера цієї політсили на рідній території.

Один з останніх голосних скандалів, який приголомшив не тільки українську, але й світову громадськість, пов’язаний з будівництвом у Львові готельно-розважального комплексу на місці колишнього німецького концтабору «Шталаг-328».

Цитадель сумно відома насамперед тим, що під час другої світової війни тут, у вежі смерті, гітлерівці тримали у полоні 290 тис. військовополонених, з яких більш ніж 140 тис. були розстріляні, жорстоко катовані, інфіковані смертельними хворобами.Однак пам’ять про цю трагедію ніяк не заважає планам львівської влади комерціалізувати кожну п’ядь історичних місць міста, хоча б теоретично придатних для заробляння грошей. Саме тому, хоч це звучить жахливо, зараз у вежі смерті розмістився… готель-ресторан «Цитадель Інн».

Так, уряд України в 2012 році визнав концтабір «Шталаг-328» у Цитаделі історико-культурним пам’ятником України національного значення. Але міська влада дотепер не взяла цю пам’ятку на облік і не розмістила на території жодного інформаційного стенда, зате на в’їзді на територію кожного зустрічає реклама готелю-ресторану «Цитадель-Інн» і вказівний знак, де його шукати.

Та сама міська влада Львова так наполегливо й довго пропонувала побудувати22-поверховий комплекс із розважальними об’єктами на зразок Лас-Вегаса прямо на території колишньої нацистської «фабрики смерті», що навіть встигла частково здійснити цей задум. І не відмовляється від його завершення: вже розроблений і чекає свого часу проект будівництва в цьому святому місці ще одного готельно-розважального комплексу для танців на кістках.

Щоправда, як розповіла депутат Віра Лясковська, облаштування питного закладу в місці катувань і страт людей було затьмарено моторошною трагедією. «Я попереджала цього бізнесмена, що у вежі не можна створювати розважальний заклад, бо це великий гріх. Але мене не послухали. У підсумку п’ятеро штукатурників зірвалися з вежі. Троє з них загинуло, двоє залишилися інвалідами», – розповідає депутат. Але коли людська кров зупиняла тих, хто молиться золотому теляті?!

До речі, скандал навколо готелю-ресторану в Цитаделі мав відголосок навітьза межами України.

Йдеться про британського посла, який декілька місяців тому відвідав прийняття у цьому горезвісному закладі, і не був попереджений про його страшне минуле ніким з міської влади. До речі, пан Садовий також розважався на цьому прийнятті… Але ж те, про що іноземний дипломат міг не відати, мер Львова знати зобов’язаний, навіть якщо дуже прагне забути. Не слід було компрометувати посла одного із ключових міжнародних партнерів України, від якого значною мірою залежить розв’язання нинішньої складної геополітичної ситуації, у якій опинилася наша країна.

КиевВласть


Теги статьи: СадовийЛьвовЛьвівСадовый АндрейАндрій Садовий

Дата и время 06 октября 2014 г., 17:30     Просмотры Просмотров: 3094
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.066709