АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Семенченко - Порошенку: я вам не заздрю. Глядачі не люблять халтури

Семенченко - Порошенку: я вам не заздрю. Глядачі не люблять халтури
Семенченко - Порошенку: я вам не заздрю. Глядачі не люблять халтури

Почався новий робочий тиждень. Ваші торгові партнери вночі обстрілювали Водяне з танків. Слава Богу нікого не вбили. Очевидно падіння доходів в результаті Блокади і перехід з шампанського на глід сильно впливає на твердість рук.

Хоча у Авдіївці потрапляють. В результаті обстрілів, здійснюваних шанованими підприємцями які "платять податки" на території України пошкоджено енергопостачання і немає води. Однак чому то ви, Петро Олексійович наполегливо вважаєте що це за Блокади. На сьогодні ваші підлеглі зганяють в Авдіївці мітинг, на який за рознарядкою приїдуть депутати вашої фракції БПП. Будуть таврувати ганьбою, вимагати розігнати. Але не російських найманців, які не дають відновити електропостачання, а Ветеранів Війни за Незалежність які не дають цим самим найманцям ( ну і вам з Ахметовим звичайно) заробити грошей.

Петро Олексійович, мітинг (я впевнений) пройде дуже ефектно і переконливо. І ви отримаєте те, що хочете - привід "ввести війська", вибачте - розігнати Блокаду силовим шляхом. Тим більше ваші торгові партнери Захарченко і Плотницький вам допомагають. Збирають такі ж мітинги на окупованих територіях і пишуть жалібні листи у США і ЄС. Добре мати таких хороших торгових партнерів...

Цікаво, Петро Олексійович, режисери і драматурги мітингу у Авдіївці і ті хто допомагав Насирову увійти у роль вмираючого лебедя одні і ті ж люди? Якщо так то я вам не заздрю. Глядачі не люблять халтури. Навіть ті, хто в житті "собачої будки не збудували". Ладно, чого це я. Образити художника може кожен.

Семенченко Семен


Теги статьи: Порошенко ПетроПорошенко ПетрПорошенкоСеменченкоСемен Семенченко

Дата и время 06 марта 2017 г., 12:52     Просмотры Просмотров: 3954
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
19 сентября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.086217