АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

НАБУ оприлюднило фальшивий документ про британське громадянство Насірова, – журналіст

НАБУ оприлюднило фальшивий документ про британське громадянство Насірова, – журналіст
НАБУ оприлюднило фальшивий документ про британське громадянство Насірова, – журналіст

НАБУ сфальшувало документ, який нібито підтверджує британське громадянство очільника ДФС Романа Насірова.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Лист “міжнародного офіцера зв’язку Національного агентства з боротьби зі злочинністю Великої Британії» Патріка Торкінгтона, який оприлюднив народний депутат Мустафа Найєм є підробкою, – написав журналіст Володимир Бойко.

Як заявив Бойко документ викликає пдозри через те, що він був виданий 6 березня 2017 року під час розгляду в Солом’янському райсуді Києва клопотання детектива НАБУ про обрання Насірову запобіжного заходу.

17155911_1821192124764244_4446106446515682210_n

“В залі судових засідань не було помічено британського консула, який би мав, у такому разі, потурбуватись про долю громадянина Сполученого Королівства. Більш того, наскільки відомо, НАБУ взагалі офіційно не поставило до відома британське посольство про арешт підданого британської корони. А посольство замість того, щоби поцікавитись самопочуттям Насірова, направляє в НАБУ лист з явно «лівим» вихідним реєстраційним номером і написаним українською мовою”, – зазначає він.

Бойко також вказує на те, що документ написаний українською мовою, а також, що у листі вказується розмовна назва країни – Велика Британія, замість офіційної – Сполучене Королівство.

Бойко акцентує увагу, що Велика Британія взагалі мала б реагувати на запити НАБУ томущо між Україною та Сполученим Королівством немає угоди про правову допомогу.

“З якого дива представник правоохоронного органу Великої Британії став би повідомляти інформацію про підданого Сполученого Королівства, а також писати, що в Туманному Альбіоні проведено якусь перевірку відносно голови ДФС України?”, – пише він.

Цілком очевидно, що “цей лист був написаний зовсім не в Лондоні, а в Києві, точніше – в Національному антикорупційному бюро України виключно з метою поширити його через народного депутата Мустафу Найєма з метою подальшого блокування Солом’янського райсуду та грубого порушення громадського порядку”, – зазначив журналіст.

Як вказує Бойко печатку британського посольства на документі поставив не «міжнародний офіцер зв’язку», а другий секретар з політичних питань посольства Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Патрік Торкінгтон, на прохання Ситника.

Також він вказав на те, що Торкінгтон є дипломатом і який за посадою не має повноважень листуватись від імені своєї держави з правоохоронними органами країни перебування.

Він “підписався не своєю посадою (бо яке відношення секретарі посольств мають до виконання запитів правохоронних органів?) а як якийсь «міжнародний офіцер зв’язку Національного агентства з боротьби зі злочинністю Великої Британії”, – заявив він, додавши, що подібна діяльність другого секретаря посольства не сумісна з його дипломатичним статусом і МЗС України має негайно вжити заходи для того, щоби Патрік Торкінгтон покинув межі України.

“Отже, другий секретар посольства Великої Британії в Україні з метою організації масових заворушень у Києві підписав лист, складений в НАБУ, про те, що правоохоронні органи Сполученого Королівства провели перевірку відносно українського високопосадовця, а також повідомив конфіденційну інформацію відносно громадянина Великої Британії для поширення в соцмережах. Власне, тому лист українською мовою, а не англійською, якби було в разі, якщо відповідав би справжній офіцер NCA. Ну і вишенька на тортик – на листі відсутній реєстраційний штамп вхідної кореспонденції НАБУ або САП. Тобто цей лист спочатку потрапив до Мустафи, а вже потім опинився в канцелярії адресатів – якщо, звісно, він туди взагалі направлявся”, – підкреслює Бойко.

“Висновок може бути лише один. Насправді Патрік Торкінгтон очолює британську резидентуру славної організації МІ-6, а Ситник перебуває в нього на зв’язку. Як другий секретар посольства з політичних питань Торкінгтон не може спілкуватись з Ситником – питання не по окладу. А як резидент з агентом – цілком”, -заявляє журналіст

Тож завдяки “народному депутатові Мустафі Найєму, ми знаємо, що «під дахом» НАБУ працює не тільки американська резидентура, але й британська, а також вже знаємо як звати куратора Ситника з МІ-6”, – підсумував Бойко.


Теги статьи: Двойное гражданствоГражданствоНасиров РоманНасировроман насировНАБУ

Дата и время 07 марта 2017 г., 23:34     Просмотры Просмотров: 4183
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

НАБУ проверяет причастность нардепа от БПП к хищениям
Электронный браслет - это не средство ограничения свободы, а гаджет, в котором есть телефон, фотоаппарат, видеокамера, компьютер, - Богуцкая
Озвучена поразительная стоимость европейского паспорта для украинцев

Кабмин предлагает взыскивать с сотрудников полиции и НАБУ до 20% зарплаты за материальный ущерб
Нардеп від «БПП» та радник Ложкіна спливли у «метизній справі» НАБУ про розкрадання на залізниці
«С*ка, шедевр»: журналист программы «Наші гроші» отреагировал на требование Корпорации КРТ провести честное расследование

НАБУ заинтересовалось миллионными премиями работников Минюста
НАБУ пришло к Коломойскому
Читатель Насиров осилил уже 130 томов «детектива» о себе

Кандидаты на премию Дарвина. Как судья по делу Корбана пытался подкупить зама Луценко прямо у него в кабинете
В Украине бум прослушки: "жучки" находят даже в гостиницах
Павел. Павел Ершов. Детектив НАБУ. Альтернативно одаренный

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.110531