АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 27°C
Харьков: 25°C
Днепр: 26°C
Одесса: 28°C
Чернигов: 25°C
Сумы: 25°C
Львов: 24°C
Ужгород: 26°C
Луцк: 25°C
Ровно: 26°C

Грановський попередив про погані наслідки процесу Насірова

Грановський попередив про погані наслідки процесу Насірова
Грановський попередив про погані наслідки процесу Насірова

Депут від БПП Олександр Грановський заперечує будь-який свій вплив на процес і захист Романа Насірова.

Про це Грановський написав в Facebook. "Тільки ледачий не знає, що мене зовсім нічого не пов’язувало з Романом: ні професійно, ні по-дружньому, ні по-людськи. Я жодного разу в житті не звертався до Романа з проханнями, ініціативами, порадами. Ніхто не посміє стверджувати зворотне. Все, що сказано моїми публічними "обвинувачами" - брехня. Більше того, я завжди ставився до цієї людини індиферентно, вважаючи за краще залишатися на великій дистанції. Цю позицію я займав з 1 дня знайомства з Романом і вона залишилася такою за сьогоднішній день ", - заявив Грановський.

За словами депутата, йому складно оцінити перспективи цього кримінального провадження через відсутність всієї повноти інформації.

"Поверхневий аналіз мені підказує, що слідство має відповісти на кілька найпринциповіших питань: 1. Чи був у Романа власний мотив санкціонувати розстрочки по сплаті платежів, якщо детективи встановлять порушення в зборі всієї інформації, необхідної для надання відповідних розстрочок. 2. У разі, якщо такі формальні/технічні порушення будуть все-таки встановлені силами слідства, важливо прийти до висновку по суті: чи міг керівник ДФС підписати всі ці документи, якщо б формальності були дотримані. Відповіді на ці питання, очевидно, знають правоохоронці. Я думаю, від відповідей на ці питання залежить перспектива винесення того чи іншого рішення судом ", - заявив Грановський.

Він зауважив високий рівень змагального процесу, як до появи в суді, так уже і в його стінах, як з боку НАБУ і САП, так і адвокатів.

"Існують, на жаль, і обставини, які мене засмутили і змусили зробити нові для самого себе висновки. Ні частково правоохоронцям, ні громадянському суспільству, ні суддям не було цікаво слухати ні Романа, ні сторону захисту. Жоден з наведених аргументів не був професійно зарахований судом на користь захисників. Це сумно. І це перестане виглядати так завзято і переконливо, коли на місці Романа виявляться інші, ті, кому симпатизують сьогоднішні лідери думки ", - зазначив він.

"Це саме та пастка, в яку я б не побажав потрапляти нікому, просто нікому", - додав він.

"Продовжуючи цю думку, боюся припустити наслідки винесення апеляційним судом такого рішення, яке може здатися не до кінця прогресивним або таким, яке не враховує суспільно-резонансну думку. Що тоді? Вимагати винесення нового і не випускати підозрюваного зі стін суду, поки саме таке нове не з’явиться? А якщо через кілька років, суд, який буде слухати справу по суті, винесе свій вердикт, який не влаштує частину людей, будемо вимагати постановити новий, той, який відповідає настрою? З моєї точки зору, це дуже небезпечно ", - вважає Грановський.


Теги статьи: задержаниеГрановский АлександрГрановскийроман насировНасировНасиров Роман

Дата и время 07 марта 2017 г., 23:41     Просмотры Просмотров: 3429
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.064008