АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 3°C
Днепр: 5°C
Одесса: 4°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 1°C
Львов: 0°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Експерт: Заробітна плата українця в 4 рази нижче за китайця

Експерт: Заробітна плата українця в 4 рази нижче за китайця
Експерт: Заробітна плата українця в 4 рази нижче за китайця

За даними Міжнародної організації праці з посиланням на офіційні статистичні органи країн, заробітна плата українця у 2015 році більше ніж в 4 рази була нижчою за китайця. Китаєць у 2015 році в середньому заробляв 20330 грн. на місяць, у той час як українець - 4195 грн.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє директор Української асоціації постачальників торгівельних мереж Олексій Дорошенко.

Він констатував, що до заробітної плати міжнародний орган включає усі виплати працівнику, а саме заробітню плату, надбавки та премії. У 2016 році ця прірва лише збільшилась.

«Лише у січні цього порівняно з груднем минулого середня зарплата впала у нас на 7%. Темпи падіння середньої зарплати в Україні у 2014-2015 роках є найбільшими у світі, і порівняно з іншими є безпрецедентними. Падіння за міжнародною методикою становило 27%. Понад з нами є лише Ямайка з 9% падіння за два роки і Росія з 7%. Чи є реальний план Уряду щодо подолання глибокої рецесії?», - підкреслив Дорошенко.Експерт також зазначив, що Україна продовжує знижуватись у рейтингу глобальної конкурентоспроможності, якій складається Світовим економічним форумом.

«У 2015-2016 роках ми посіли 79 місце у світі, між Гватемалою та Таджикистаном. У 2016-2017 роках ми вже на 85 місці, пропустивши вже вперед і Намібію. І це у той час, коли Росія показала прогрес у рейтингу. Тобто причина не у війні, про яку нам часто говорять, а у тому, що ми згорнули усі реформи та з крейсерською швидкістю рухаємось назад у минуле. Якого ще олігарха штучно зроблять за наші кошти?
У квітні виповнюється рік прем’єрства Володимира Гройсмана. Час підбивати економічні підсумки», - підсумував Дорошенко.


Теги статьи: Дорошенко АлексейКитайУкраинаЗаробітна платаЗарплатаУкраинцы

Дата и время 08 марта 2017 г., 20:34     Просмотры Просмотров: 1418
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.082434