АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 0°C
Днепр: 3°C
Одесса: 6°C
Чернигов: -1°C
Сумы: 0°C
Львов: -1°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

ГПУ розслідує, як Фонд гарантування продавав активи 10 банків-банкрутів

ГПУ розслідує, як Фонд гарантування продавав активи 10 банків-банкрутів
ГПУ розслідує, як Фонд гарантування продавав активи 10 банків-банкрутів

Згідно з ухвалою Печерського райсуду м. Києва від 09 лютого, управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні №42017000000000199 від 27.01.2017 року за фактом зловживання службовим становищем особами Фонду гарантування вкладів, вчиненим за попередньою змовою групою осіб, що призвело до тяжких наслідків за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.28 Кримінального кодексу («Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією»), ч.2 ст.364 («Зловживання владою або службовим становищем»).

«Досудовим розслідуванням встановлено, що службовими особами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за попередньою змовою із представниками акредитованих суб`єктів оціночної діяльності, починаючи з 2015 року вчиняються дії, спрямовані на штучне зниження вартості об`єктів ліквідованих банків, що призводить до тяжких наслідків», - йдеться в документі.

24 лютого Печерський райсуд м. Києва задовольнив клопотання слідчого ГПУ та в рамках вказаного кримінального провадження надав тимчасовий доступ до документів (з можливістю вилучення належним чином завірених копій), які знаходяться у Фонді гарантування та містять відомості про всі продані активи (майно) Дельта Банку, «Фінанси та кредит», «Надра», Брокбізнесбанку, ВіЕйБі Банку, «Хрещатик», Кредитпромбанку, «Київська Русь», Укргазпромбанку, Фідобанку з моменту прийняття рішення про ліквідацію по день винесення ухвали слідчого судді із зазначенням ідентифікаційних даних кожного активу, а саме:

- звітів про продаж активів (майна) зазначених банків за період з моменту прийняття рішення про ліквідацію по даний час; 
- протоколів відкритих торгів, складених організатором торгів за їх результатами; 
- договорів купівлі-продажу активів, укладених між банком та переможцем відкритих торгів (у т.ч. із актами приймання-передачі майна).

Нагадаємо, і глава ГПУ Юрій Луценко, і директор-розпорядник Фонду гарантування Костянтин Ворушилін вважаються близькими до Президента Петра Порошенка.


Теги статьи: БанкротБанкротствоБанкиБанки УкраїниФонд гарантирования вкладовГенпрокуратураГПУ

Дата и время 08 марта 2017 г., 20:49     Просмотры Просмотров: 2341
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.069715