Насіров може піти за Чечетовим і Кравченком – активіст

Насіров може піти за Чечетовим і Кравченком – активіст
Насіров може піти за Чечетовим і Кравченком – активіст

Активіст «АвтоМайдану», колишній боєць АТО і екс-депутат Київради Олексій Гриценко у коментарі Гордону заявив, що громадськість має проконтролювати хід справи, зокрема судових засідань, щодо відстороненого очільника ДФС Романа Насірова.

Гриценко підкреслив, що Насірова в жодному разі не варто відпускати під домашній арешт.

Як він додав, активісти закликають контролювати події, що буде відбуватимуться в Апеляційному суді у справі Насірова 13 березня.

«Якщо суд буде діяти нормально – ніяких дій ми робити не будемо. А якщо знову побачимо очевидні факти порушень п приймемо рішення, що робити далі. Про жодний тиск і мови немає. Це відкритий суд, а значить, будь-який громадянин може на нього прийти і поспостерігати за ходом судового процесу», – наголосив екс-боєць АТО.

Крім того, він висловив побоювання, що Насірова можуть відпустити під домашній арешт або зменшити заставу. Відтак, на думку активіста, суму застави потрібно збільшити.

«Ми розуміємо, що реальна діяльність Насірова на посаді глави ДФС стосувалася набагато більших сум. Сподіваюся, прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури доб’ються збільшення застави», – зауважив колишній депутат.

Також він висловив думку, що у випадку, якщо Насірова випустять під домашній арешт, він може повторити долю «регіонала» Михайла Чечетова, який наклав на себе руки.

«У нас Чечетов і Кравченко «раптово» життя самогубством закінчили. Думаю, в СІЗО Насіров буде в більшій безпеці, ніж під домашнім арештом. Тим більше він – ключовий свідок у багатьох питаннях, що стосуються вищого керівництва України», – підсумував Гриценко.

Дата и время 10 марта 2017 г., 11:42     Просмотры Просмотров: 1945