АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -10°C
Харьков: -11°C
Днепр: -9°C
Одесса: -7°C
Чернигов: -10°C
Сумы: -10°C
Львов: -6°C
Ужгород: -2°C
Луцк: -8°C
Ровно: -9°C

Будівництво телевежі для українського мовлення на Донецьк досі не розпочато – волонтер

Будівництво телевежі для українського мовлення на Донецьк досі не розпочато – волонтер
Будівництво телевежі для українського мовлення на Донецьк досі не розпочато – волонтер

Колишній заступник міністра Міністерства інформаційної політики України Тетяна Попова прокоментувала стан готовності передавачів на горі Карачун та у Покровську, який призначений для подачі сигналу у місто Донецьк:

"Про передавачі на Карачуні. Обережно, розганяють фейкову зраду, там де її немає: що нібито вежа на Карачуні побудована тільки для краси і передавачі на ній не працюють.  

Якщо під’їхати ближче до вежі, то можна на власні очі побачити і фідери, і антени - "пелюстки". Всі FM, аналогові передавачі приватні та держканалів з грудня працюють. Так що тут все перемога.

А тепер пройдусь по реальним наявним зрадам:

Зрада 1: Не переніс свої цифрові передавачі на нову вежу "Зеонбуд". Але це приватна компанія (в засновниках якої як кажуть є дуже неоднозначні акціонери, наближені до минулої влади) і концерн РРТ не має на неї впливу. В той же час росіяни надали "ДНР" цифровий 8 кВт передавач і тепер звісно вони з 364 м вежі мовлять досить далеко в цифрі в глибину нашої території. 

Зрада 2: Уряд однієї з країн Західної Європи ще восени запропонував нам обрати з 150 цифрових передавачів Т1 20, які вони нам готові подарувати. До речі там біля 15 передавачів таких, що підлягають переналаштуванню під Т2. Є дуже високої потужності. Нажаль, досі (вже більше ніж 5 місяців ці передавачі не обрані). Вчора мені повідомили, що можливо обрали 5. Чому не 20 мені так і не пояснили. Та Комісія, яку я очолювала, і яка щотижнево розглядала по 25 питань, нажаль зараз щотижнево не збирається і відповідно таку кількість питань не розглядає навіть за квартал.

Тому темп встановлення нових передавачів суттєво зменшився. В середньому потрібно 6 місяців для оформлення документів, отримання дотаційного або закупівлі нового передавача і його включення. 

Зрада 3: Фінансування на будівництво вежі в Покровську (для мовлення на Донецьк) перший раз ми запросили ще на початку минулого року. Після чого отримали 3 відмови від МінФіну та одну від МінЕконому (про це писали Oleksiy Matsuka та Віталій Сизов). Потім обіцяли розпочати будівництво цього року. Поки нічого не відбувається".


Теги статьи: Донецька областьтелевежателерадіомовленняКарачунволонтерыПопова Татьяна

Дата и время 10 марта 2017 г., 20:27     Просмотры Просмотров: 822
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
23 января 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.073358