АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -11°C
Харьков: -5°C
Днепр: -4°C
Одесса: -6°C
Чернигов: -11°C
Сумы: -8°C
Львов: -5°C
Ужгород: -3°C
Луцк: -7°C
Ровно: -8°C

Європейські колеги категорично не підтримують блокаду Донбасу

Європейські колеги категорично не підтримують блокаду Донбасу
Європейські колеги категорично не підтримують блокаду Донбасу

Сьогодні українська сторона під час зустрічі з європейською делегацією обговорили ситуацію з блокадою залізниці на сході України, причому європейські колеги категорично не підтримали такі дії.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала перший заступник голови ВР Ірина Геращенко.

“Разом з Марією Іонової зустрілися з високою європейською делегацією під керівництвом Люка Девін, директора у справах Росії, Східного партнерства, Центральної Азії та ОБСЄ Європейської служби зовнішніх дій. Говорили про політику безпеки і гуманітарної ситуації на Донбасі, не оминули непрості і болючі теми, як так звана блокада. Європейці категорично не підтримують подібних дій і висловлюються за вирішення всіх політичних питань в політичній площині, за столом переговорів, із залученням компетентних інститутів, які досконало, а не як аматори володіють повною ситуацією на Донбасі, починаючи від безпеки, закінчуючи економічною компонентою “, – повідомила І .Геращенко.

Також вона повідомила, що підтримує такий підхід і також вважає, що політичні питання потрібно вирішувати через пошук компромісу в своїй українському політичному середовищі в умовах гібридної війни, без підігрування опонентам.

“Чи готова до всебічного діалогу, пропоную всім колегам по парламенту майданчик для дискусії та діалогу в рамках мінської платформи в ВР”, – додала перший заступник голови ВР.

Нагадаємо, 7 березня, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що енергетична блокада несе загрози для вітчизняної металургії, підриває національну економіку і можливості для виконання соціальних програм, підтримки національної безпеки. Таким чином, кожен українець своїми втратами заплатить за цю блокаду.


Теги статьи: Геращенко ІринаДонбассДонбасТорговая блокадаблокадаЕвропа

Дата и время 10 марта 2017 г., 22:56     Просмотры Просмотров: 1009
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
22 января 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.098038