АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 1°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 1°C
Луцк: -1°C
Ровно: -1°C

МВФ погодився на відстрочку запуску антикорупційного суду

МВФ погодився на відстрочку запуску антикорупційного суду
МВФ погодився на відстрочку запуску антикорупційного суду

Міжнародний валютний фонд (МВФ) погодився продовжити процедуру запуску діяльності антикорупційного суду в Україні.

Це випливає з підсумкової редакції меморандуму про співпрацю з МВФ, з вмістом якої вдалося ознайомитися Українським Новинам, і її порівняння з початковими пропозиціями фонду. 

Якщо спочатку МВФ пропонував закріпити в меморандумі зобов’язання прийняти у Верховній Раді законодавчу базу для забезпечення роботи антикорупційних судів до кінця березня 2017 року, то відповідно до підсумкового меморандуму законодавча база повинна бути підготовлена і подана в парламент до середини квітня і прийнята парламентом до середини червня, і це є новим "структурним маяком" документа.

Процедура відбору суддів Вищою кваліфікаційною комісією і подача їх кандидатур Вищою радою правосуддя Президенту України для призначення має відбутися до середини січня 2018 року. Антикорупційний суд повинен почати свою роботу до кінця березня 2018 року.

Міністр фінансів Олександр Данилюк підтвердив, що згідно з домовленістю з МВФ законодавча база для забезпечення роботи антикорупційних судів повинна бути готова і подана в парламент до середини квітня і прийнята Радою до середини червня 2017 року.


Теги статьи: Данилюк АлександрВысший совет правосудияВища рада правосуддяВысшая квалификационная комиссия судей УкраиныАнтикоррупционные судыМВФ

Дата и время 11 марта 2017 г., 12:07     Просмотры Просмотров: 638
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
20 ноября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.074127