У Вінниці перешкоджали показу фільму про головних корупціонерів країни

У Вінниці перешкоджали показу фільму про головних корупціонерів країни
У Вінниці перешкоджали показу фільму про головних корупціонерів країни

У Вінниці відбувся показ фільму «Клептократія. Влада крадіїв».

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Журналіст та блогер Денис Казанський, народний депутат 7-8 скликань Єгор Фірсов і координатор «Товариство 22 лютого» Денис Каплунов зняли фільм «Клептократія. Влада крадіїв». Стрічка розповідає про формування клептократично-олігархічної ситеми влади, яка склалася у 90-х і працює дотепер, незважаючи на революції. Також фільм всіляко популяризує ідею очищення влади, закликає до роз`яснювальної роботи і створення в суспільстві запиту на зміну поколінь в політиці. Наразі з прем’єрою автори метру їздять різними містами України.

Вчора, 9 березня, показ відбувся у Вінниці. Щоправда, у місті Президента та Прем’єра організаторам не одразу вдалося показати фільм. Як повідомляє на своїй сторінці у «Фейсбук» Денис Казанський, підшукуючи локацію для прем’єри, він домовився з адміністрацією готелю «Поділля». Проте зранку перед сеансом з готелю подзвонили і повідомили, що мають проблеми з електрикою.

Ввечері, коли в актовій залі готелю почали збиратися глядачі, виявилося, що світло все ж є. Але за 10 хвилин до початку електрику вимкнули. Доки організатори намагалися якось вирішити проблему, люди в залі встали і в темряві заспівали гімн.

"Найбільше мене в цій історії вразив наступний момент. Коли світло зникло, люди спочатку трохи погомоніли, а потім хтось раптом став співати гімн України. І весь зал встав і теж заспівав у повній темряві. Це був дуже зворушливий момент, який довів, що Вінниця все-таки сильно відрізняється від Єнакієвого", - написав у своєму блозі Д.Казанський.

Потім місцеві активісти привезли дизельний генератор.

"Хвилин 20 ми чекали, поки його підвезуть. Коли ж генератор привезли і завели, приїхав наряд поліції, який заявив, що генератор сильно шумить і нібито заважає жителям прилеглих будинків. В цей час на годиннику було лише близько 18:30, тому претензії з приводу шуму виглядали дивно. Зупиняти генератор відмовилися. Поліцейські склали адміністративний протокол, але силу застосовувати не стали", - зазначив Д.Казанський.

Після того, як адміністрації готелю стало зрозуміло, що фільм вже йде на екрані, хвилин через 10 світло в приміщенні включилося знову. Тож фільм люди все ж подивилися.

Дата и время 11 марта 2017 г., 14:20     Просмотры Просмотров: 2070