АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -8°C
Харьков: -10°C
Днепр: -8°C
Одесса: -2°C
Чернигов: -7°C
Сумы: -10°C
Львов: -6°C
Ужгород: -2°C
Луцк: -6°C
Ровно: -6°C

В Україні зосереджені запаси корисних копалин на 11 трильйонів доларів, - Мінприроди

В Україні зосереджені запаси корисних копалин на 11 трильйонів доларів, - Мінприроди
В Україні зосереджені запаси корисних копалин на 11 трильйонів доларів, - Мінприроди

В Україні видобувається 98 видів корисних копалин в 3,5 тис. родовищ.

Про це на сторінці в Facebook пише координатор групи "Економічна Модернізація" Громадянської Платформи "Нова Країна" Павло Сабастьянович, наводячи дані, озвучені на прес-конференції заступником міністра охорони навколишнього природного середовища Дмитром Рурським.

"В Україні зосереджені запаси корисних копалин на 11 трильйонів доларів."Важко собі уявити таку багату країну, як наша", - зазначив Гурський.

За оцінками українських фахівців, вартість запасів корисних копалин оцінюється в 7,5 трильйона доларів. Але закордонні фахівці, зокрема державні геологічні служби Канади, США, Австралії, Південно-Африканської республіки, оцінюють запаси України в 11-11,5 трильйона доларів, уточнив Гурський.

За його словами, Україна видобуває 98 видів корисних копалин в 3,5 тис. родовищ. Всього ж в країні зареєстровано майже 9 тис. родовищ, зокрема, налічується 385 розвіданих родовищ паливно-енергетичної сировини.

"На сьогодні ми маємо 1,3 трильйона кубічних метрів підготовлених до експлуатації запасів природного газу. Вже в підтверджених родовищах газу у нас налічується 4,7 трильйона кубічних метрів. Близько 3 трильйонів кубічних метрів газу досліджується", - поінформував фахівець.

Україна також володіє 68 млрд тонн вугілля різних сортів. За запасами урану країна на 5-му місці в світі, зазначив Гурський.

У кінці свого посту Сабастьянович задає три питання: "Нема резерву для зниження податків? Нема резерву для виплат пенсій? Немає грошей на інфраструктуру?"


Теги статьи: МинприродыГурський ДмитроСабастьянович Павлокорисні копалиниУкраїнаУкраина

Дата и время 11 марта 2017 г., 14:30     Просмотры Просмотров: 1724
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
22 марта 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Прикручивали ли вы газ согласно флешмоба «#прикрути»?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.079201