АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 13°C
Харьков: 15°C
Днепр: 16°C
Одесса: 15°C
Чернигов: 13°C
Сумы: 15°C
Львов: 8°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 11°C
Ровно: 11°C

Злодій Кузменко, або Балабол – новий керівник Булату

Злодій Кузменко, або Балабол – новий керівник Булату
Злодій Кузменко, або Балабол – новий керівник Булату

Кузьменко Дмитро Олександрович, 16.10.1979 р.н. (м. Київ, пр-т Тичини, 21, кв. 1; 044-550-45-95) - новопризначений керівник спец підрозділу "Булат" УДОУ. 

Після закінчення КНУФВС, при допомозі Петра Шильоміна "влаштувався" в Альфу, де під час служби, крім офіцерського звання здобув прізвисько "Балабол". Наразі, через низку скандальних ситуації, у т.ч. пов’язаних з невиконанням наказу – Балабол був змушений залишити Альфу.

І знову ж таки, за сприяння Шильоміна, Діма Балабол потрапляє на посаду керівника служби охорони Миронівського хлібокомбінату більше відомого як Наша ряба. Під час «важкої та кропіткої» роботи на Нашій рябі, Балабол зумів налагодити тісні зв’язки з криміналітетом – бандити Мясник та Кримський успішно вирішували проблеми з неблагонадійними працівниками, повертали борги Нашої ряби тощо. Не зважаючи на свій кримінальний талант, Кузьменко в черговий раз зумів дискредитувати себе, погорівши на крадіжці досить значної суми коштів ряби. Саме факт викриття Дмитра Кузьменко на крадіжці, спровокував розірвання Нашою рябою трудових стосунків з Балаболом. Очевидці стверджують, що за час роботи на Миронівському хлібокомбінаті Кузьменко поцупив не менше 1.000.000 грн. Саме зловживання колишнього альфівця стали причиною розірвання стосунків Балабола з Шильоміним.

Залишивши зі скандалом чергове місце роботи, Дмитро Кузьменко почав спекулювати вживаними автомобілями на авторинку «Столичний», тут при нагоді стали зв’язки з криміналітетом.

Але, досить несподівано для Балабола переміг Майдан, в результаті чого, керівником УДОУ призначено Валерія Гелетея. Слід відмітити, що Гелетей, або Валерчик, як його називає Балабол, являється досить давнім знайомим Кузьменка, ще з березняківського періоду життя Діми та Валерія-колишнього мєнта.

Ось такі у нас зараз кадрові реформи: Валерчик-мєнт, запросив керувати спецпідрозділом Булат, пов’язаного з криміналітетом недолугого колишнього альфівця та керівника охорони-злодія – Діму Кузьменка Балабола.

Як ви гадаєте, це достойна кандидатура? 

Почта Компромат Украины и России


Теги статьи: Кузьменко ДмитрийКузьменко

Дата и время 07 октября 2014 г., 20:07     Просмотры Просмотров: 6509
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
16 мая 2021 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужно ли посадить Медведчука?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.04819