АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

У Москві знайшли ту, на кого, як вважають, у лютих бандерівців не підніметься рука з гнилим овочем

У Москві знайшли ту, на кого, як вважають, у лютих бандерівців не підніметься рука з гнилим овочем
У Москві знайшли ту, на кого, як вважають, у лютих бандерівців не підніметься рука з гнилим овочем

Нікуди, крім ворожого Києва, Москва, котра за три роки забрала десяток тисяч життів українців, відправити дівчину-каліку як представника “Великої Росії” мабуть не схотіла б. Адже полюбляє помпезність та “победоносие”.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Російське видання «Лайф» повідомляє, що «Перший канал», що займається відбором конкурсантів від Росії на конкурсі «Євробачення» в останні роки, визначився з виконавцем, який представить країну на конкурсі «Євробачення-2017» в Києві. Згідно з даними видання, РФ на конкурсі представить співачка-інвалід Юлія Самойлова – 26-річна дівчина з’являлася на російському телебаченні в 2013-му році в рамках програми «Фактор А».

Артистка пересувається на інвалідному кріслі, в 2013-му році під час участі в шоу «Фактор А» вона, тим не менш, зуміла вразити суддів вокального конкурсу. Офіційний діагноз дівчини: «Спінальна аміотрофія Вердінга – Гофмана», ця недуга була встановлена у представниці РФ на «Євробаченні-2017» в 13-річному віці. Незважаючи на фізичні особливості, Юлія Самойлова має намір підкорити «Євробачення-2017». Пісня, з якою Юлія Самойлова виступить на «Євробаченні-2017», отримала назву Flame Is Burning, але вона ще офіційно не презентована. Передбачається, що співачка представить її пізніше. Нагадаємо, Україну на конкурсі «Євробачення-2017» в Києві представить група O.Torvald, яка була обрана в рамках Національного відбору.


Теги статьи: РосіяСамойлова ЮлияЄвробаченняАртистиМосква

Дата и время 13 марта 2017 г., 08:54     Просмотры Просмотров: 2176
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.413042