АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 1°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 1°C
Ужгород: 3°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Соболєв: Чому Аваков і Порошенко провокують внутрішнє збройне протистояння в країні, яка відбивається від зовнішньої агресії

Соболєв: Чому Аваков і Порошенко провокують внутрішнє збройне протистояння в країні, яка відбивається від зовнішньої агресії
Соболєв: Чому Аваков і Порошенко провокують внутрішнє збройне протистояння в країні, яка відбивається від зовнішньої агресії

Зі словами про «антитерористичну операцію» та «тимчасові режимні обмеження» поліція та СБУ намагаються зупинити приєднання людей до блокади торгівлі з окупантами.

Заборона «в певних районах» мати навіть зареєстровану зброю спрямована проти тих ветеранів Війни за Незалежність, які приїхали з легальною зброєю на блокаду. Ви, мабуть, бачили як попереджувальний постріл в небо налякав групу «тітушок» під час останнього нападу на редут в Бахмуті. В чому сенс обмежень? Щоб «тітушкам» буде не так страшно?

Ще Антитерористичний центр СБУ обмежив пересування з 22:00 до 05:00.

Пояснюється це все «підвищенням ризику проникнення диверсійно-розвідувальних груп противника». Хто в АТЦ СБУ може уявити російську ДРГ, яка прочитає їхній наказ АТЦ СБУ і не піде вночі на українську територію?

Чи це зроблено, щоб позбавити нас можливості приходити один одному на допомогу? Щоб затримувати людей, які після сигналу про напад на будь-який редут одразу вирушали з усіх найближчих місць блокування торгівлі з окупантами?

До начальника поліції Донеччини, підвищеного у вихідні до заступника керівника Національної поліції в мене немає запитань. Як і до керівника Антитерористичного центру СБУ. Під час Євромайдану вони обидва були в Севастополі. Якщо я не помиляюся, один заступником начальника міської міліції, а інший депутатом міськради від Партії регіонів. Вони справді можуть не знати, що всі спроби обмежити прихід людей на Майдан включно із закриттям метро закінчувалися зростанням наших сил?

Але нинішні міністр внутрішніх справ і Президент точно були на Майдані. І до них запитання є.

Що ви робите? Невже вам хочеться повторити долю Захарченка та Януковича відповідно?!

Для чого Ви штовхаєте громадян України на партизанську боротьбу як з торгівлею на крові, так і з тими, хто її покриває?

Блокада досі була винятково мирною акцію протесту. Навіть напади «тітушок» відбивалися доволі гуманно. Чому міністр внутрішніх справ і Президент провокують внутрішнє збройне протистояння в країні, яка відбивається від зовнішньої агресії?!

Від громадян приймаються ідеї, як без крові продовжувати блокаду торгівлі з агресором

 

Єгор Соболєв

 


Теги статьи: Соболев ЕгорСБУПорошенко ПетроАваков Арсен

Дата и время 13 марта 2017 г., 18:45     Просмотры Просмотров: 6063
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
21 ноября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.092753