АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: -1°C
Днепр: -1°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -2°C
Сумы: -2°C
Львов: 1°C
Ужгород: 3°C
Луцк: 0°C
Ровно: -1°C

Волонтер: В це важко повірити, але влада робить все можливе, щоб ми програли у цій війні

Волонтер: В це важко повірити, але влада робить все можливе, щоб ми програли у цій війні
Волонтер: В це важко повірити, але влада робить все можливе, щоб ми програли у цій війні

Про машини для АТО

Їх забирають у солдат, відмовляють впускати і ставити на облік. Вирішив розібратись і мабуть, це було одне із найскладніших досліджень. Тільки кількість прочитаних нормативних актів склала - 27. Та "загвоздка" була знайдена. Є у нас такий маловідомий Закон із нудною назвою: "Про деякі питання ввезення на митну територію України і реєстрацію транспортних засобів". І є там така норма, що з 1-го січня 2016 року, в Україну заборонено ввозити і ставити на облік машини, екологічного стандарту нижчого за ЄВРО-5. А це авто від 2009-10 років випуску і молодші. І для армії жодних виключень немає і не спробували зробити. Ну, я так розумію, щоб ми в АТО екологію не пошкодили. 

Як тільки не шукав я варіанти обійти цю норму для ЗСУ і марно. Старша за 6 років машина - без варіантів! Ні МінОборони, ні НацГвардія не можуть поставити її собі на облік, ну а ДАІ і подавно. Ні переробити під цей стандарт, ні розмитнити. Єдина жива схема - на двійника, або як заміна кузова до вже зареєстрованої машини, бо ті, що перебували на обліку в Україні до 2016 року, перереєстровувати можна, а ввозити нові (старші за 2010 рік випуску) ніяк. Тож і виходить, що купляють волонтери якийсь джип 2001 року, привозять сюди, солдати намагаються його на облік в частину поставити, а їм самі відмови і навіть забрати намагаються. І хоч би пояснив хтось, що ця машина стандарту ЄВРО-3, тож перша реєстрація в Україні їй не світить - вічна контрабанда на іноземних номерах!

Тож можна не кричати про скасування мита на імпортні авто, допоки діє цей закон, то все одно, старшу за 2010 рік випуску машину, вам просто не впустять.

Kyrylo Sergeyev


Теги статьи: ДонбасАТОволонтериВолонтерство

Дата и время 13 марта 2017 г., 20:38     Просмотры Просмотров: 1600
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
22 ноября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.124128