АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 5°C
Харьков: 5°C
Днепр: 8°C
Одесса: 7°C
Чернигов: 3°C
Сумы: 3°C
Львов: 4°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 4°C
Ровно: 4°C

Нардеп Петренко із «АЗОВУ»: нас по суті видавили з блокади, бо «намалювався» зі своїми істериками Семен і почав розповідати хлопцям, хто тут головний

Нардеп Петренко із «АЗОВУ»: нас по суті видавили з блокади, бо «намалювався» зі своїми істериками Семен і почав розповідати хлопцям, хто тут головний
Нардеп Петренко із «АЗОВУ»: нас по суті видавили з блокади, бо «намалювався» зі своїми істериками Семен і почав розповідати хлопцям, хто тут головний

Піддістали тупорилі коменти щодо блокади, бездіяльності «Азову» та про мене особисто. Представники азовського руху були на блокаді.

Тихенько, без піару приїхали та перекрили одну з тоді ще вільних гілок залізниці. Я сам у цей час якраз закупився теплим речами і збирався їхати долучатися до побратимів. Але в цей же день «намалювався» зі своїми істериками Семен і почав розповідати хлопцям, хто тут головний по блокаді і з ким треба все погоджувати. Тієї ж ночі він поставив редут зі своїми блокувальниками на 4 км глибше на українську територію. Азовських рух підтримував і підтримує ідею блокади і навіть повірив її організаторам, коли ті закликали долучатися до них. Але виявилось, що бути «рулящими» по блокаді — важливіше, ніж допомога потужного азовського ресурсу. 

Так, нас по суті видавили з блокади. Бо брати участь у цирку, блокуючи залізницю через кожні кілька кілометрів, було абсурдом. Так, з нами повелися по-скотському. Звісно, ми без особливих проблем могли надавати там всім лящів і пограти у гру короля гори блокади. Але розуміли, що подібний конфлікт буде дуже вигідний нашим ворогам. Тому, зціпивши зуби, ми мовчки, без роздмухування конфлікту покинули блокаду. 

Без діла не сиділи, вже кілька тижнів і в Києві, й по всіх регіонах України проводимо акції проти російських банків. Тим самим воювали з економічною окупацією України. Щодо силового розгону блокади — то це неприпустимо. Ті, хто реалізовує цей сценарій, мусять понести відповідальність. Не знаю, де були всі ФБ-розумники вчора. Тому що, на жаль, дуже небагато народу прийшло ввечері на Майдан підтримати учасників блокади. Я там був. Наголошую: азовці були й будуть з народом. Просто не шукайте нас зовсім поруч з деякими мудаками. 

P.S.: Тим більш прикро, що ми маємо успішний приклад економічної блокади Криму. В ній брали участь і нинішні блокувальники, і «Азов», і «Правий сектор», і кримські татари. Тоді разом перемогли і досягнули всіх поставлених цілей. Там, де Азов, — там перемога! (на зло ворогам).

Олег Петренко


Теги статьи: Семенченко СеменОРДЛОПетренко ОлегДонбасблокадаАзов

Дата и время 14 марта 2017 г., 19:32     Просмотры Просмотров: 4181
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Сиротюк: На Донбасі може з’явитися новий троянський кінь, «підкований» росіянами
Главарями террористов получен приказ посадить шахтёров ОРДЛО на голодный паёк
Чубаров главе МИД Беларуси: Займись своей страной, если у нее осталась хотя бы капелька суверенитета

Украинский журналист озвучил зарплаты оккупантов и жителей ОРДО
Луганск согласен вернутся в Украину: что-то намечается
Загарбники обстріляли житловий сектор Трьохізбенки

О прошлом Донецке напоминают вывески-призраки. Но скоро исчезнут и они
Фашик Донецкий: Парадоксы войны
Другого пути нет: Плотницкий сделал громкое заявление по возвращению в состав Украины

Волонтер сообщил хорошую новость о боевиках в ОРДЛО
20 тысяч миротворцев для Донбасса. Почему "голубые каски" опасны для Украины
По требованию Украины: террористы "ЛНР" согласились переименовать "республику"

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.094517