АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

БПП і НФ просять комітет затвердити їхнього аудитора НАБУ

БПП і НФ просять комітет затвердити їхнього аудитора НАБУ
БПП і НФ просять комітет затвердити їхнього аудитора НАБУ

Народні депутати від "БПП" і "Народного фронту" пропонують розглянути кандидатуру Найджела Брауна до складу комісії, що займатиметься аудитом діяльності Національного антикорупційного бюро.

Про це свідчать подання від 14 березня на адресу голови комітету ВР із протидії та запобігання корупції.

 
 
 
УКРАЇНСЬКА ПРАВДА

Подання підписане шістьма народними депутатами.

Окремим документом є звернення голів фракцій Ігоря Гриніва і Максима Бурбака, які вказують, що кандидатура Брауна "відповідає усім вимогам", визначеним законодавством про НАБУ.

 
 
УКРАЇНСЬКА ПРАВДА

Як відомо, 23 лютого Верховна Рада не змогла визначити кандидата до складу комісії зовнішнього контролю з проведення аудиту ефективності діяльності Національного антикорупційного бюро.

Депутати почали розглядати проект постанови №5571 авторства Єгора Соболєва, якою пропонувалося визначити кандидатом до складу комісії зовнішнього контролю з проведення незалежної оцінки НАБУ Роберта Сторча – заступника генерального інспектора департаменту юстиції Сполучених Штатів Америки.

Раптом парламенту запропонували іншу кандидатуру – Найджела Брауна: голова фракції БПП Ігор Гринів запропонував його від імені фракцій "Блок Петра Порошенка" і "Народний фронт".

Ані Сторч, ані Браун не здобули підтримки нардепів. За кандидатуру Сторча, якого пропонував комітет, проголосували 76 депутатів, а за Брауна – 205.

Сторч свого часу працював радником із питань правосуддя у посольстві США в Україні, а у 2014 році був залучений до розробки проекту закону про НАБУ. За словами Соболєва, зараз Дональд Трамп номінував його на високу посаду в США.


Теги статьи: Сторч РобертВерховна радаНАБУБраун НайджелНародний фронтБПП

Дата и время 14 марта 2017 г., 21:29     Просмотры Просмотров: 643
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.073052