АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Тимчук пояснив, як Путін хотів осоромити Україну перед Трампом

Тимчук пояснив, як Путін хотів осоромити Україну перед Трампом
Тимчук пояснив, як Путін хотів осоромити Україну перед Трампом
На власній сторінці у Facebook нардеп Дмитро Тимчук повідомив, що голова Кремля Володимир Путін намагався переконати адміністрацію президента США Дональда Трампа та країни ЄС у тому, що Україна – це «держава-терорист», проте у нього нічого не вийшло, про що повідомляє replya.net. 

За словами нардепа, у самопроголошених республіках активно розігрують карту «сформованих та самодостатніх» квазідержавних формувань. Таким чином, наголосив Тимчук, мова йде про нову стратегію щодо Донбасу, яку розробив російський президент Путін, котрий вже змирився з тим, що його намагання показати американському президенту Дональду Трампу Україну терористичною державою завершилися нічим. 

На переконання Тимчука, керівник Кремля має два плани. Суть першого полягає у імітації остаточного оформлення «Л/ДНР» у вигляді ніким не визнаних формувань і таким чином, здійснювати на Київ тиск, аби там взяли назад ОРДЛО, проте лише на умовах Путіна. Є ще другий варіант, який, безумовно, для Кремля набагато гірший у порівняні з виконанням Мінських домовленостей. Мова йде про втілення придністровського сценарію. Додало певного резонансу і те, що ватажок «ДНР» Захарченко видав указ про так званий «кордон» республіки. 

Теги статьи: ПутінТимчук ДмитроКремльТрамп Дональд

Дата и время 15 марта 2017 г., 12:57     Просмотры Просмотров: 1250
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.065685