АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: -12°C
Днепр: -7°C
Одесса: -6°C
Чернигов: -3°C
Сумы: -6°C
Львов: -4°C
Ужгород: -2°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

В Іванковичах Київської області оселився садист з Алчевська, що тероризує сусідів

В Іванковичах Київської області оселився садист з Алчевська, що тероризує сусідів
В Іванковичах Київської області оселився садист з Алчевська, що тероризує сусідів

Надзвичайна пригода трапилася в селі Іванковичі Васильківського району Київської області. Переселенець з Алчевська Донецької області почав публічно вбивати тварин, погрожуючи і тероризуючи місцевих жителів. При цьому поліція бездіє.

Про страшного сусіда і його лиходійства розповів у соцмережі місцевий житель Сергій Данильченко.

НБН подає його розповідь повністю:

«Здрастуйте шановні друзі і всі любителі тварин. Засмучений я дуже сильно і вся моя сім’я, але треба писати і викладати фото.

Точно не пам’ятаю, десь в кінці 2013р.- початку 2014р. оселилася через одну вулицю від нашої істота. Живе воно в с. Іванковичі Васильківського р-ну Київської обл. по вул. Травнева,2. Вибачте, що так називаю його, так як називатися людиною він не має права. Чистопугов Олександр Миколайович 24.08.1973 р. переїхало воно до нас з р. Алчевськ Луганської області і встигло за ці два роки багатьом сусідам добряче насолити. До речі, хочу зауважити, що на нашій вулиці мешкають ще дві родини, які переїхали з Донецька. Нормальні люди як і всі ми з Вами. Раніше на цьому місці було поле. Потім віддали його під забудову. По мірі того, як заселялися будинки, почали з’являтися бездомні собаки, кинуті будівельниками. Прибивалися також собаки, втрачені господарями. З таких був і наш Клоун, про якого піде мова. Ми проживаємо тут з 2004 р. Собак було 8. Двох з них ми прихистили, дві забрали добрі люди, всіх прилаштувати не виходило. Собак ми стерилізували і прищепили, щоб вони не розлучалися і спокійно дожили свій вік . Сусідами були зроблені ним будки і поставлені на забудованій ділянці за нашим парканом. Їх підгодовувала вся вулиця. Моя дружина годувала їх разом зі своїми. 

Хочу зауважити, що за 13 років собаки, які проживали на даній вулиці нікому не заподіяли ніякої шкоди. Приходили жінки з маленькими дітьми грати з собачками.

І ось почалося. Десь у 2014р. навесні пропала собака. Випадково знайшли в зливній трубі під дорогою мертвою. Труба з одного боку була засипана землею, а одна сторона була відкритою. Не зрозуміли ,що сталося. Але буквально через пару місяців пропали три собаки, знайшли в трубі, закритій дерев’яним піддоном і прикладені шматком бетону. Звільнили їх, слава богу всі живі, хоча і були сильно налякані. Пізніше від рваних ран померла Рижуля.

Якось дружина почула вереск і гавкіт собак. Вийшла на вулицю і побачила, як на дорозі якась істота била ногами Клоуна і натравлювала свою велику собаку бійцівської породи. Дружина з криком, що Ви робите, почала відтягувати його від Клоуна, але воно навіть не помічало. що його намагаються зупинити. 

Благала не чіпати пса, так як він тут живе давно і нікого не чіпає, що вона за ним доглядає. Воно відповіло: «Я тут порядок у вас наведу. Цих брудних і мерзенних тварин я знищу». 

Перший випадок синці, вирвані клаптики шерсті з Клоуна за 2 тижня він відновився, хоча і кульгав.19 липня 2015р. о 7 ранку я зібрався їхати у справах. Почав відкривати ворота, але передумав, так як мене зупинили гучні крики сусіда, який живе навпроти. Відкривши ворота, я вийшов на вулицю і побачив, як праворуч від мене істота забивала Клоуна ногами і травила свою собаку. На крики сусіда воно не звертало уваги. 

Я відтягнув його від собаки, але воно накинулось на мене . Була спочатку словесна перепалка. Питаю: « Навіщо ти знущаєшся над цими собаками? Адже вони не небезпечні для людей.» На що він відповідає, що вони йому заважають і взагалі, ми всі будемо жити за його законами. Але а далі воно почало розвивати події, що переходять у бійку. Я пішов на свою територію, воно зігнало свою злість на воротах, які закрилися перед його носом.

Мені довелося відкласти свої плани і везти Клоуна у ветлікарню. Ви бачите його рани на перших фото. Думали, не виживе, але завдяки хорошим лікарям виходили. Місяць не ставав на задні лапи. Реабілітацію проходив на нашій ділянці. Пізніше постраждав Черниш, щось було відбито всередині. Незабаром помер.

Істота насолила багатьом сусідам і напевно хто-то з ним поговорив так, що ми його не спостерігали до 7 березня 2017 року. 

Ввечері близько 19 години на вулиці піднявся гавкіт наших і вереск вуличних собак.Дружина вибігла на вулицю і побачила як істота несе за дві задні лапи Клоуна до сітчастого паркану.

Вона почала просити відпустіть будь ласка собаку, що вона вам зробила, але це падло почало бити Клоуна про металеву стійку паркану. Його собака рвала весь цей час беззахисного пса. При цьому воно говорило, що його собака найдобріша і наймиліша. 

Потім воно кинуло до ніг дружини Клоуна зі словами забирай.Скоріше всього воно отримує дике насолоду від таких сцен. Я відчуваю себе винуватим, що не встиг вибігти на допомогу вчасно. 

Коли я підбіг до Клоуна він підняв голову, подивився мені в очі й затих. Дружина ридала й кричала не могла прийти в себе. Воно приїхало на цей раз на квадроциклі і схоже збило Клоуна або придавило, щоб зловити. Він ішов до рук тільки до хороших людей. 

На емоціях я поїхав з сином до нього додому запитати навіщо при жінці забивав собаку для чого. Воно розсміялося і сказало:» Захотів і вбив, ти мені будеш тут вказувати і взагалі ви що, війни хочете, то я вам влаштую. Ліз у бійку, довелося насилу себе стримувати. Коли сіли в машину, почав бити по кузову, закликаючи побитися. Далі приїжджала поліція, до 23 годин писали про події. Прийшли 5 сімей сусідів з різних вулиць. Дякую, що відгукнулися. 

8 березня я поховав Клоуна. 

Чому назвали Клоуном, очі у нього були сумні, а душа добра і коли підходив до людей кланявся. Подавав спочатку ліву, а потім праву лапу. Коли гуляли з собаками на вулиці, він ішов завжди поруч з ногою, хоча інші собаки пустували. Дресура, напевно, була присутня. 

Вибачте, друзі, що змусив Вас багато читати, хотів щоб Ви правильно все зрозуміли. Я так думаю, що істота обов’язково знайде своє щастя. Прохання до всіх небайдужих максимальний репост, а також захисникам тварин, волонтерам, правозахисникам надати нам допомогу покарати цього виродка, щоб захистити суспільство від соціально небезпечного істоти. Клоун Вам за це вклоняється».
 
 

Теги статьи: Криміналвбивствотварини

Дата и время 15 марта 2017 г., 19:29     Просмотры Просмотров: 2871
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
23 февраля 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.072854