АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: -3°C
Днепр: 0°C
Одесса: 4°C
Чернигов: 0°C
Сумы: -3°C
Львов: 3°C
Ужгород: 2°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

“Не дозволяйте себе ґвалтувати в угоду клептократії”, — Соболєв до членів антикорупційного комітету

“Не дозволяйте себе ґвалтувати в угоду клептократії”, — Соболєв до членів антикорупційного комітету
“Не дозволяйте себе ґвалтувати в угоду клептократії”, — Соболєв до членів антикорупційного комітету

Клептократія не полишає спроб провести через наш парламентський комітет з протидії корупції рекомендацію призначити директором Антикорупційного бюро Найджела Брауна, що обслуговував російських олігархів.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Це є початком плану усунення Артема Ситника з посади директора Антикорупційного бюро, яке у своїх розслідуваннях виходить на вище керівництво держави. Негативний висновок аудиту дозволяє звільнити директора бюро.

Як ви могли бачити, вчора я не дозволив винести таку ініціативу на наш комітет, оскільки в процесі дискусії ми виявили маніпуляції документообігом Парламенту для просування пана Брауна.

Вчора ввечері я поінформував спікера Парламенту Андрія Парубія про знайдені порушення і звернувся до нього з офіційним листом з проханням провести розслідування, виправити порушення, щоб наш комітет міг далі, відповідально та професійно, готувати для Парламенту рекомендації хто може стати сильним аудитором НАБУ. Нагадаю, що ще минулого року ми провели відкритий конкурс, яким рекомендували Парламенту призначити аудитором заступника генерального інспектора Мін’юсту США Роберта Сторча.

Щойно я отримав звернення членів свого комітету, що делеговані Блоком Петра Порошенка та Народним Фронтом. Вони просять призначити позачергове засідання комітету на 09.15 ранку, тобто 20 хвилин назад.
За законом я маю призначити засідання на вимогу не менше , ніж третини членів комітету. Але при цьому я маю поінформувати інших членів комітету про проведення такого засідання не пізніше, ніж за 24 години.
Виконуючи закон я оголошую про призначення засідання комітету з протидії корупції о 14:15 завтра, 17 березня – одразу по завершенню пленарного засідання Парламенту.

Ще раз прошу всіх членів нашого комітету не дозволяти себе ґвалтувати в угоду клептократії. Наш комітет завжди відрізнявся дотриманням всіх правил і процедур, що стало однією з причин успішного творення революційного антикорупційного законодавства


Теги статьи: Ситник АртемНАБУБраун НайджелЕгор Соболев

Дата и время 16 марта 2017 г., 12:54     Просмотры Просмотров: 1216
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
19 февраля 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.074199