АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

У Польщі провели мітинг проти “українізації ринку праці”

У Польщі провели мітинг проти “українізації ринку праці”
У Польщі провели мітинг проти “українізації ринку праці”

Прибічники «Національно-радикального табору» та «Всепольської молоді» протестували перед будинком Канцелярії прем’єр-міністра проти східної імміграційної політики уряду та проти приїздові українців до Польщі.

На погляд учасників демонстрації настає «українізація польського ринку праці». Учасники протесту заявили, що акція є висловом спротиву щодо східної імміграційної політики уряду Беати Шидло, – повідомляє Польське Радіо.

«На нашу думку це продовження політики Громадянської платформи (…). У 2016 р. до Польщі приїхало понад мільйон українців. На погляд ONR відбувається поступова українізація польського ринку праці», – заявив речник ONR Томаш Каліновський. За його словами уряд створює умови, в яких працедавці можуть замінювати польських працівників українцями, які готові працювати за нищу винагороду. Внаслідок цього – переконував Каліновський – поляки виїжджають до праці на Захід, зокрема до Німеччини.

Учасники «Національно-радикального табору» наголошували, що маніфестація направлена проти діяльності уряду, і не є «направлена проти якогось конкретного народу».

У свою чергу речник «Всепольської молоді» Матеуш Плавський сказав, що «запрошування сюди українців є в інтересі чужих корпорацій, а не в інтересі польського народу». Плавський додав, що найближчим часом «Всепольська молодь» розпочне акцію стеження за «скандальними прикладами, пов’язаними з запрошенням та просуванням української меншини на ринку праці та у вишах» та оприлюднюватиме їх.

Учасники демонстрації тримали прапори «Національно-радикального табору» та «Всепольської молоді» з написами: «Імміграційна політика ПіС випихає поляків за кордон» та «Замість збільшити імміграцію, треба зменшити бюрократію». Маніфестанти вигукували лозунги: «PiS, PO одне лихо», «Гідна праця для поляка»

Перед Канцелярією прем’єра зібралася також контрманіфестація. Її учасники, які виступали з транспарантом «Моєю батьківщиною – гуманність», вигукували: «Польща вільна від фашизму» та «Націоналізм не пройде». Обидві демонстрації розділяли поліцейські.


Теги статьи: заробітчанипротестиПольщамітинг

Дата и время 18 марта 2017 г., 22:40     Просмотры Просмотров: 1384
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

У Биківні під Києвом мешканці перекрили трасу проти вирубки лісу
Кінець ери Вілкулів: У Кривому Розі депутати та чиновники мерії повтікали з робочих місць, місто лихоманить
В Мюнхене мужчина поджег себя в знак протеста против терроризма

Українці 19 травня влаштують Порошенку "Майдан" через заборону ВКонтакте
У Дніпрі відбулася хода “Діди воювали” з портретами Бандери і Шухевича
В’язень Кремля прийшов на мітинг у Москві з синьо-жовтим прапором

В Болгарии протестовали против мотопробега «Ночных волков»
Відеодоказ проплаченого маршу "трудящих" у Києві
Симоненко "відсвяткував" першотравень у Житомирі, на мітингу сталася сутичка

У Москві затримали учасників першотравневої ходи націоналістів
В Одесі проросійські мітингувальники пікетували будівлю ВМС, де їх зустріли піхотинці
Путін сховався “за муром”: У Москві в очікуванні акції протесту приймальню президента оточили патрулями та бетонними блоками

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как вы относитесь к блокировке российских соцсетей?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте