АНТИКОР — національний антикорупційний портал
МОВАЯЗЫК
Київ: 23°C
Харків: 32°C
Дніпро: 32°C
Одеса: 28°C
Чернігів: 29°C
Суми: 30°C
Львів: 19°C
Ужгород: 30°C
Луцьк: 23°C
Рівне: 24°C

Інтернет-провайдер “Бест” завдав мільйонні збитки громаді Ірпеня

Читать на русском
Інтернет-провайдер “Бест” завдав мільйонні збитки громаді Ірпеня
Інтернет-провайдер “Бест” завдав мільйонні збитки громаді Ірпеня

Компанія інтернет-провайдер «Бест» завдала Ірпеню мільйонних збитків. Про це повідомляють працівники «Муніципальної варти», які здійснюють моніторинг ситуації в місті через встановлені камери відеоспостереження.

Як з’ясувалося, у вересні минулого року інтернет-провайдер «Бест», порушивши договірні умови, до закінчення дії договору припинив обслуговування камер відеоспостереження, що були встановлені на вулицях Ірпеня в рамках муніципальної програми «Безпечне місто». Через недбалі дії компанії-провайдера “Бест” із 64 камер першої черги у робочому стані залишилося всього 24: частина камер була викрадена, а частина  вийшла із ладу.

З грудня минулого року міські відеокамери почали переводити на обслуговування іншого інтернет-провайдера. Втрачені та пошкоджені камери  замінюють і ремонтують. Повністю замінюють також і кабельні мережі. Мова йде про збитки не на одну сотню тисяч гривень.

Крім того, через те, що протягом півроку сигнал із більшості відеокамер не подається на пульт Муніципальної варти, скоєно ряд адміністративних злочинів, пошкоджень комунального майна та порушень правил благоустрою, які можна було б попередити та виявити правопорушників.

Але й це лише частина збитків. Мільйони гривень втратила громада в результаті недобросовісної експлуатації компанією «Бест» житлового фонду міста. Пошкоджено сотні дахів і несучих стін будинків,  покрівель і капітальних стін ліфтових приміщень. Пошкоджені електричні щитки і захист вуглів на дахах, що призводить до затікання дощу і руйнування будівель. Доповнюють сумну  статистику десятки знищених ремонтів під’їздів, виламаних дверей і зірваних замків. Найбільше від такої безгосподарності провайдера постраждав центр Ірпеня. 

Олег Бойко


Теги статті: провайдериЧПІрпіньІнтернет-провайдер Бест

Автор статті:
Олег Бойко
Всі статті автора

Дата і час 21 березня 2017 г., 12:53     Переглядів Переглядів: 17717
Коментарі Коментарі: 0


Коментарі:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наші опитування

Чи є у вас у місті підрозділи тероборони?

Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті
0.266447