АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -3°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -1°C
Сумы: -1°C
Львов: 0°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Розенко заявив, що "уряд гієн" добирається до акцизної марки

Розенко заявив, що "уряд гієн" добирається до акцизної марки
Розенко заявив, що "уряд гієн" добирається до акцизної марки

Натрапив в інтернеті на скан листа міністра фінансів Шлапака, керівнику державної фіскальної служби Білоусу. У цьому листі Мінфін печеться щодо занадто високої ціни марки акцизного збору для алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Мовляв, виробники цієї продукції мають платити зависоку ціну за неї, що негативно відбивається на їх прибутках. І тому треба негайно зменшити вартізь цієї акцизної марки.

Ну, наче, місія благородна - турбота про вітчизняного товаровиробника алкоголю і табаку.
Наче... Якби не одне "але..". Міністр пропонує це зробити за рахунок "вилучення з марки ГРАФІЧНОГО ЗАХИСНОГО ЕЛЕМЕНТУ (!!!!) і встановлення галограми".

Тобто, по суті йде відмова від одного з суттєвих елементів захисту акцизної марки від підробки.
Невже мінфін не розуміє, що таким чином сам Уряд відкриває шлях на український ринок контрабанді, контрафакту, неякісній продукції? Повернення назад до епохи 90-х?

А хто візьме на себе відповідальність за життя і здоров’я сотен тисяч українців, які будуть споживати "палений і неякісний" контрафакт?

Читайте также: Красть по-новому

Саме дивне в іншому: сьогодні від акцизів до українського бюджету ми отримуємо щонайменше 5 млрд. грн. (якщо я не помиляюсь) прямих доходів.

Сьогодні ми з великими труднощами шукаємо гроші на фінансування Збройних Сил. Задля цього вимушені обмежити зарплати бюджетникам (вчителям, лікарям, працівникам культури, соціальної сфери тощо), відмовилися від підвищення соціальних стандартів, пенсій, стипендій тощо. І в цей скрутний для фінасів держави час, мінфін фактично говорить: "та не потрібні нам надходження до держбюджету від акцизів на алкоголь і тютюн. Хай вся ця галузь йде "в тінь". Хай там вивозять "на ліво" спирт із заводів, клепають собі "паленку" в гаражах і там же підробляють акцизні марки. А бюджет і без цих надходжень обійдеться"! Дивна логіка мінфіну? Чи не так?

P.S. А може відповідь на це питання набагато простіша: хтось в Уряді активно лобіює сумновідомий ЄДАПС, який є по-суті монополістом на ринку "голограм" в Україні? Напевно, хтось готує собі своєрідний "дембельський аккорд", знаючи що немає жодних шансів опинитися у наступному Уряді? Забезпечити собі непогану "вихідну допомогу" та "допомогу по безробіттю" на все життя? Не хочеться вірити в це.
Але логічного пояснення появи такого листа я особисто не маю.

Розенко заявив, що "уряд гієн" добирається до акцизної марки - фото 1

Розенко заявив, що "уряд гієн" добирається до акцизної марки - фото 2

Обозреватель


Теги статьи: РозенкоШлапак АлександрШлапак

Дата и время 09 октября 2014 г., 17:31     Просмотры Просмотров: 3549
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.069451