АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Прийнято закон про компенсацію половини вартості житла учасникам АТО

Прийнято закон про компенсацію половини вартості житла учасникам АТО
Прийнято закон про компенсацію половини вартості житла учасникам АТО

Верховна Рада України прийняла законопроект № 4550 «Про внесення змін до статті 4 закону україни „Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва“ (щодо реалізації державних житлових програм)». За документ проголосували 265 народних депутатів.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Даним документом пропонується надати волонтерам і учасникам
антитерористичної операції, сім’ям загиблих учасників АТО, а також вимушеним переселенцям державну підтримку при будівництві житла, яка полягає у фінансуванні державою 50% вартості будівництва, придбання доступного житла або пільгового іпотечного житлового кредиту.

Варто зазначити, що норми документа поширювалися на учасників антитерористичної операції. Однак при підготовці законопроекту до останнього читання до нього було внесено поправку, згідно з якою в пільгову категорію потрапляють і внутрішньо переміщені особи, яких, за офіційними даними, налічується понад 1,6 млн осіб.

При цьому, як зазначив автор поправки, народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Петро Сабашук, допомога вимушеним переселенцям буде надаватися не за рахунок державного бюджету, а насамперед, за рахунок місцевих бюджетів.


Теги статьи: ЗаконопроектЗаконУчасник АТОЖитлоАто

Дата и время 23 марта 2017 г., 17:15     Просмотры Просмотров: 1629
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.095543