АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 3°C
Харьков: 1°C
Днепр: 4°C
Одесса: 10°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 1°C
Львов: 7°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 6°C
Ровно: 6°C

Сепаратисти у керівництві української залізниці - Снєгирьов

Сепаратисти у керівництві української залізниці - Снєгирьов
Сепаратисти у керівництві української залізниці - Снєгирьов

Наприкінці 2016 року Публічне акціонерне товариство "Українська залізниця" оголосило відкритий відбір на посади директорів регіональних філій. Керівник "Укрзалізниці" Войцех Балчун заявляв, що компанія буде шукати "незалежних від кланів професіоналів".

"Шукаємо професійних, чесних, відкритих кандидатів. Хотів би, щоб це були люди, які поділяють наше бачення реформ, самодостатні і незалежні від кланів. Бачу їх нашими представниками в регіонах, що реалізують цілісну стратегію єдиної "Укрзалізниці", - сказав він.

Одним з претендентів на посаду начальника "Південно-Західної" залізниці є Віталій Крючков. Наразі Крюков В.О. виконує обов’язки начальника цієї залізниці.

Крючков Віталій Олегович, 24 серпня 1970 р.н. Освіта: вища, 1992 р-Харківський інститут інженерів залізниного транспорту. Кандидат економічних наук. З 2006 по 2014 рік очолював Луганську дирекцію залізничних перевезень Донецької залізниці. Депутат Луганської обласної ради.Член постійної комісії обласної ради з питань промислової політики, підприємництва, екології та житлово-комунального господарства. В обласну раду обраний за списками Партії регіонів.

2 березня 2014 року Луганська обласна рада прийняла рішення "Про політичну ситуацію в Україні та заходи щодо її стабілізації", де були слова про те, що облрада вважає "нелегітимними центральні органи виконавчої влади, сформовані Верховною Радою України з порушенням законодавства".

У рішенні Луганської обласної ради йшлося про таке: "У разі невиконання вимог , подальшої ескалації громадянського протистояння і виникнення прямої загрози життю і здоров’ю населенню Луганської області залишаємо за собою право звернутися за допомогою до братнього народу Російської Федерації".

4 березня Луганським окружним адміністративним судом ухвалою зупинено дію рішення Луганської обласної ради від 02.03.2014 року №23/1 "Про звернення депутатів Луганської обласної ради" в частині "вважати нелегітимними центральні органи виконавчої влади, які сформовані Верховною Радою України з порушенням законодавства" до набрання законної сили рішення в адміністративній справі.

За інформацією з відкритих джерел, депутатська фракція Луганської обласної ради від Партії регіонів, в яку входив Крючков В.О. одноголосно проголосувала за прийняте Луганською обласною радою рішення про звернення "по допомогу до братнього народу Російський Федерації у разі подальшої ескалації конфлікту".

У 2014 році на тимчасово окупованій території Луганської області було залишено 3 400 вагонів, які належать "Луганській дирекції залізничних перевезень" Донецької залізниці. Станом на середину жовтня 2014 року на залізницях України перебувало в експлуатації 176 тисяч вантажних вагонів. У 2013 році парк вантажних вагонів "Укрзалізниці" поповнився 775 вантажними вагонами, 713 з яких - на умовах фінансового лізингу. Виробництво вагонів здійснювали вітчизняні підприємства: Крюківський вагонобудівний завод (Кременчук), "Трансмаш" (м. Дніпро) та "Дизельний завод" (м. Кривий Ріг). Враховуючи той факт, що ціна одного на піввагона оцінюється у 449 тисяч гривень, а кількість "націоналізованих" самопроголошеною "ЛНР" вагонів - 3 400 вагонів, то сума збитків Луганської дирекції залізничних перевезень "Укрзалізниці" становить 1 526 600 000 гривень.

Вимагаю перевірити інформацію щодо голосування Крючкова В.О. за рішення Луганської обласної ради "Про політичну ситуацію в Україні та заходи щодо її стабілізації" і у разі її підтвердження порушити кримінальне провадження за фактом закликів до насильницької зміни влади, і посягання на територіальну цілісність України.

Вимагаю за фактом передачі рухомого майна у кількості 3 400 вагонів, яке належить державному підприємству "Укрзалізниця" у підпорядкування самопроголошеної "Луганської дирекції залізничного перевезення" Донецької залізниці, яке підпорядковується уряду терористичної організації "ЛНР" і здійснює свою господарську діяльність на тимчасово окупованих теренах, порушити проти посадових осіб ПАТ "Укрзалізниця" кримінальне провадження згідно діючого українського законодавства.

Обозреватель


Теги статьи: Балчун ВойцехУкраїнська залізницяКрючков ВіталійУкрзалізниця

Дата и время 23 марта 2017 г., 19:41     Просмотры Просмотров: 2582
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Дива “Укрзалізниці”. Полиця у потязі знову впала на пасажира
Руководителей днепровского стрелочного завода арестовали
Кабмин назначил Кравцова главой правления «Укрзалізниці»

“Укрзализныця” хочет передать электрички на баланс местных властей
Пасажирка показала жахливі умови в поїзді “Укрзалізниці”
Укрзалізниця запустить 30 локомотивів General Electric, що працюватимуть на південному та східному напрямках

«Укрзалізниця» збирається підняти ціни у 2019 році
Укрзалізниця призначила додаткові потяги через негоду на Полтавщині
У Чернігові декомунізували залізничний вокзал

Коррупция в «Укрзализныце»: как в процессе закупки чиновники УЗ вышли на самих себя
В Киеве навсегда закрыли железнодорожные кассы на бульваре Шевченко
Остапюк хочет через суд возглавить «Укрзалізницю», чтобы вернуть коррупционные схемы

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.080622