АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -3°C
Харьков: -9°C
Днепр: -3°C
Одесса: 4°C
Чернигов: -8°C
Сумы: -10°C
Львов: -1°C
Ужгород: 3°C
Луцк: -3°C
Ровно: -2°C

Журналістку Христину Бердинських та інших журналістів затримали у Мінську

Журналістку Христину Бердинських та інших журналістів затримали у Мінську
Журналістку Христину Бердинських та інших журналістів затримали у Мінську

Українську журналістку, що співпрацює із виданням «Новое время», Христину Бердинських затримали у столиці Білорусі.

Про це вона повідомила у своєму Facebook.

Христинa Бердинських написала, що перебувала у Мінську за адресою вулиця Фабриціуса, 4, куди прийшли родичі, які принести передачі раніше затриманим активістам.

«Приїхав наряд міліції. Кажуть надійшло повідомлення про злочин. Переписали особисті дані 13 осіб. Мої в тому числі. Я акредитована і працюю офіційно в Мінську. Нікого не випускають. Що з нами робити, не знають. Сказали - чекайте. Поруч синій бус. Просять пройти в бус», - написала журналістка.

Після цього її разом з іншими особами повезли в Московський РВД Мінська.

Останнє повідомлення журналістки: «Ми в бусі. Нас 13 чоловік. Нам кажуть, що ми не затримані. Привезли з’ясовувати обставини в Московське РОВД. З буса не випускають».

В редакції журналу «Новое время» «Детектору медіа» повідомили, що разом з Христиною Бердинських було затримано і журналіста «France24» (Франція) Гулівера Крега.

Водночас «Радіо Свобода» повідомляє, що у Мінську силовики затримали групу журналістів, зокрема журналістку українського видання «Новое время» Христину Бердинських. Правоохоронці в штатському прийшли в офіс партії «Зелені» в Мінську, переписували дані з документів людей, які прийшли туди, з офісу нікого не випускали, через якийсь час з’явилися представники міліції в формі, всім наказали йти в машини «для з’ясування обставин».

В офісі партіїперебували і журналісти, в тому числі кореспондентка білоруської служби «Радіо Свобод»а Галина Абакунчік, журналістка українського видання «Новое время» Христина Бердинських і журналісти «France24» (Франція).

Нагадаємо,  18 березня, в кількох містах Білорусі або на під’їздах до них, де в цей день місцеві анархісти оголосили протестні акції проти «декрету про дармоїда», міліція затримала кількох незалежних журналістів.

Перед цим білоруські незалежні ЗМІ повідомляли, що 12 березня, під час акції проти «декрету про дармоїдів», яка зібрала на центральній площі міста Орші (Білорусь) близько 700 людей, міліція затримала журналістку «Радіо Свобода» Галину Абакунчик, журналістку Катерину Андреєву та оператора Олександра Борозенка каналу «Белсат», а також фотографа «БелПАН» Андрея Шавлюгу і блогерку Анастасію Пілюгіну. Згодом стало відомо, що всього 12 березня під час «Маршів недармоїдів» у різних містах Білорусі затримали 19 журналістів і блогерів.

Наступні акції простесту у Білорусі призначені на 25 березня.

На фото - Христина Бердинських в автобусі


Теги статьи: затриманняМінськБілорусьБердинських Христинажурналісти

Дата и время 24 марта 2017 г., 18:40     Просмотры Просмотров: 1134
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
21 февраля 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.064826